lifestyle
Polscy politycy na TikToku. Który radzi sobie najlepiej?
TikTok

Matka tańczy na filmku z TikToka obok chorego dziecka: "To pokolenie nie powinno się rozmnażać"

Źródło zdjęć: © TikTok
Anna RusakAnna Rusak,23.12.2021 13:14

Jej syn w ciężkim stanie leży obok, a ona nagrywa swój taniec na TikToka. Czy to stosowna reakcja?

Whitney Leavitt z Utah wrzuciła na swojego TikToka filmik, na którym tańczy. To byłoby po prostu kolejne wyzwanie taneczne na tej platformie, gdyby nie fakt, że obok Whitney leżał jej chory syn.

Tiktokerka nagrała wideo w szpitalnej sali. U jej niedawno narodzonego syna Liama wykryto wirusa syncytialnego układu oddechowego, który znacznie utrudniał mu oddychanie. Dlatego na filmiku możemy zobaczyć, jak leży w łóżeczku otoczony rurkami do oddychania.

Matka tańczy obok chorego syna

Co w takiej trudnej sytuacji robi jego mama? Nagrywa tanecznego TikToka. To właśnie to zachowanie oburzyło internautów. Na Whitney spadło wiele słów krytyki, ludzie twierdzili, że tak radosne zachowanie w tak trudnej sytuacji zdrowotnej syna jest, delikatnie mówiąc, niestosowne.

"Bardzo chore dziecko leży w szpitalu. Obok matka kręci tanecznego TikToka. To pokolenie nie powinno się rozmnażać".

- nypost
trwa ładowanie posta...

Leavitt postanowiła usunąć filmik i na jego miejsce wrzuciła nowy. Zapłakana tłumaczy się w nim ze swojej nieprzemyślanej decyzji i podkreśla, że chciała po prostu zachować optymizm w całej tej sytuacji.


"Chcę tylko podkreślić, że po prostu starałam się być pozytywna. Myślę, że nie powinniśmy z góry zakładać przez co ktoś, kogo widzimy, przechodzi. Szczerze mówiąc, po prostu starałam się zachować trochę optymizmu w tej sytuacji".

Czy matka powinna tańczyć obok chorego dziecka?

Niektórzy bronili Leavitt - nie powinniśmy oceniać stanu matki w takiej sytuacji. Każdy z nas na takie kryzysowe sytuacje reaguje na swój sposób, nie ma jednej dobrej ścieżki. Problemem jest jednak chyba to, że Whitney nagrała z tego wydarzenia wesołego TikToka.


"Nie można osądzać kogoś, kto prawdopodobnie nie brał prysznica, ani nie spał od ponad 24 godzin. Kogoś, kto jest wyraźnie zestresowany i wpada w manię."

- nypost
trwa ładowanie posta...

Gdyby po prostu chciała wytańczyć stres czy napięcie, nie byłoby w tym niczego oburzającego. Problemem jest chyba to, że matka musiała koniecznie podzielić się tym stanem z całym TikTokiem. Są chyba jeszcze jakieś granice i nie wszystko, co przeżywamy, powinno trafiać do sieci, prawda?

Źródło: nypost.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 10
  • emoji kupka - liczba głosów: 15
Komentarze (0)
arrow
Hongkong rozda pół miliona biletów lotniczych. Jak je zdobyć?