ludzie
Maffashion reklamuje piwo na Instagramie. Fani: "Jakby Polska była za mało rozchlanym państwem…"
JoJo Siwa zmienia wizerunek

Z dziecka w dorosłą osobę. Zobaczcie, jak JoJo Siwa wygląda po przemianie!

Źródło zdjęć: © Instagram @itsjojosiwa / Instagram @itsjojosiwa
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,14.06.2021 12:59

W życiu większości ludzi przychodzi moment, gdy człowiek uświadamia sobie, że nie jest już dzieckiem, tylko dorosłym. Tej chwili doświadczyła niedawno JoJo Siwa. Artystka postanowiła podkreślić przemianę w odważny sposób – zmieniając swój wizerunek.

bFZYBxaX

Mogłoby się wydawać, że najtrudniejszym momentem w życiu JoJo Siwy był dzień, kiedy dziewczyna ujawniła publicznie, iż czuje się członkinią społeczności LGBT+. Przypomnijmy, że wiecznie uśmiechnięta piosenkarka, youtuberka i aktorka w styczniu tego roku dokonała coming outu, określając się jako osoba panseksualna. Okazuje się, że JoJo Siwa zmagała się z czymś znacznie trudniejszym.

Kiedy myślicie, kim jest JoJo Siwa, to – oprócz przeuroczego uśmiechu od ucha do ucha – na pewno widzicie kokardy do włosów. Duże, małe, różnokolorowe, pokryte brokatem, neonowe. Kokardy są tak nieodłącznym elementem wizerunku Jojo Siwy, jak folia aluminiowa i Ivan Komarenko. Dziewczyna zbudowała na kokardach biznesowe imperium, do marca zeszłego roku sprzedając 80 milionów sztuk.

bFZYBxaZ

JoJo Siwa pokazuje się bez kokardy

Artystka wywołała spore zamieszanie w sieci, gdy w maju udostępniła w social mediach wideo, na którym przechodzi przemianę. W jednej scenie dziewczyna ma włosy spięte kokardą, a w następnej scenie tańczy z rozpuszczonymi włosami, które spływają jej na ramiona. "Czy to początek nowej ery?" – zastanawiali się fani JoJo Siwy w sekcji komentarzy pod filmikiem.

Dziewczyna odniosła się do swojej przemiany podczas wywiadu z Adamem Mosseri. – Nosiłam kokardę przez całe moje życie – powiedziała JoJo, kiedy prowadzący zapytał o wideo, na którym dziewczyna pozuje bez kokardy. – Niedawno, kiedy obchodziłam swoje 18. urodziny, poczułam potrzebę, aby inaczej ułożyć włosy. Po prostu poczułam, że nadszedł odpowiedni czas, aby zrobić coś innego i dojrzalszego.

bFZYBxbb

Kokardy stały się tak bardzo bliskie sercu 18-latki, że JoJo trudniej było powiedzieć mamie, że nie chce już ich nosić, niż wyznać, że jest członkinią społeczności LGBT+. – Kokarda jest nadal częścią mojego życia – przyznała youtuberka, tłumacząc, że: – Nadal kocham kokardy. Zawsze będę coś do nich czuć, bo one są mną. Chodzi o to, że od teraz nie będę ich nosić codziennie.

Najwyższy czas, aby JoJo Siwa zmieniła wizerunek

To świetnie, że JoJo Siwa małymi kroczkami przyzwyczaja fanów do nowego, dojrzalszego wizerunku. Lepiej tak, niż gdyby nie robiła tego w ogóle i potem z dnia na dzień zerwała z image'm słodkiego, kolorowego dziecka, zapewniając swoim obserwatorom terapię szokową.

bFZYBxbh

Dla wielu gwiazd młodego pokolenia przejście z etapu dziecięcego do dorosłego odbywało się w atmosferze skandali, które szczegółowo analizowały portale plotkarskie. Przykładami mogą być Miley Cyrus, Justin Bieber, Selena Gomez, Demi Lovato, Vanessa Hudgens, Bella Thorne… Na tle tych sław dorastanie JoJo Siwy wypada całkiem sielankowo, prawda?

JoJo Siwa - D.R.E.A.M. (THE MUSIC VIDEO)

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Tajemnicze kody QR na ulicach Warszawy. Czy to powrót Kuby Grabowskiego (Quebonafide)?