Marcin Dubiel wyjaśnia, dlaczego zniknął z internetu

Marcin Dubiel i Lexy Chaplin BYLI parą! Youtuber wyjaśnia powody milczenia

Źródło zdjęć: © YouTube @Marcin Dubiel / YouTube @Marcin Dubiel
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,17.03.2021 11:00

Co się stało z jednym z najpopularniejszych twórców na polskim YouTube? Dlaczego zdecydował się zrobić przerwę od internetu? Marcin Dubiel opublikował post na Instagramie, w którym tłumaczy fanom powody swojego milczenia. Poznajcie szczegóły!

Przypomnijmy, że 11 marca Marcin Dubiel nagrał serię Instastories, w których zakomunikował, że robi sobie przerwę od internetu. Influencer, nie wdając się w szczegóły sprawy, powiedział, że sporo w jego życiu się skomplikowało i pozostaje mu już tylko "śmiać się z tego", co się u niego dzieje. Marcin pozostawił fanów zaniepokojonych, ponieważ zachowywał się niezwykle zagadkowo.

Decyzję o zawieszeniu aktywności w social mediach podjęła także Lexy Chaplin. Zrobiła to niemal w tym samym terminie, co Marcin Dubiel. 12 marca była członkini Teamu X zakomunikowała fanom, że znika z internetu na nieokreślony czas i prosi o wsparcie w tych trudnych dla niej chwilach. Część internautów podejrzewa, że problemy Marcina i Lexy mogą dotyczyć tej samej sprawy...

Marcin Dubiel dzieli się ważnymi informacjami

17 marca Marcin Dubiel przerwał kilkudniowe milczenie w mediach społecznościowych, ogłaszając na swoim Instastories, że o 15:15 wrzuci ważnego posta. – Nie czuję się za bardzo na siłach, żeby wracać do internetu, ale wyjaśnienia przydadzą się każdemu – zakomunikował influecner, przygotowując obserwujących go fanów na wszystko, nawet najgorzej brzmiącego newsa.

Marcin Dubiel o powodach przerwy od internetu

Kiedy Marcin opublikował post na Instagramie, dowiedzieliśmy się kilku rzeczy:

 • Influnecer musi poddać się jakiemuś zabiegowi w szpitalu – w chwili pisania wpisu na Instagramie Marcin spodziewał się zabiegu za dwie godziny
 • Marcin Dubiel potwierdził, że on i Lexy Chaplin byli w związku. Ich relacja trwała przez trzy miesiące. Para nie chciała przyznawać się do tego publicznie, ponieważ najpierw chcieli "zweryfikować sens tej relacji"
 • Marcin Dubiel poinformował, że on i Lexy Chaplin rozstali się. "Staraliśmy się walczyć o uczucie, które nas połączyło, ale ilość pracy, którą trzeba było włożyć w to, żeby naprawić ten samochód przewyższyła jego wartość" – napisał Marcin w emocjonalnym poście
 • Marcin napisał, że w jego związek z Lexy angażowało się zbyt wiele postronnych osób, "zbyt dużo bliskich cały czas dawało jakieś rady"
 • Youtuber zwrócił się do Lexy, dziękując jej za czas, który spędzili razem. "Nie ostatnie trzy miesiące, nie pół roku, ale całą naszą znajomość [...] Zawsze będziesz dla mnie jedną z najważniejszych osób"

Z pełną treścią wpisu możecie zapoznać się poniżej:

trwa ładowanie posta...

Marcin Dubiel - Lonely (aranż. Nerwus)

Dajcie znać, co myślicie o tej sprawie?

Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 0
 • emoji ogień - liczba głosów: 3
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
 • emoji smutek - liczba głosów: 1
 • emoji złość - liczba głosów: 0
 • emoji kupka - liczba głosów: 0