JoJo Siwa

JoJo Siwa dokonała coming outu. "Nigdy nie byłam tak szczęśliwa"

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,25.01.2021 12:06

To jeden z najbardziej oryginalnych coming outów w historii. JoJo Siwa ogłosiła światu, że jest częścią społeczności LGBTQ, ubierając koszulkę z pewnym napisem. Sprawdźcie, jak brzmiała jego treść!

Powiedzieć, że JoJo Siwa jest topową gwiazdą YouTube'a, to jak nic nie powiedzieć. Joelle Joanie, bo tak brzmi jej prawdziwe imię i nazwisko, jest amerykańską tancerką, piosenkarką, aktorką i youtuberką. Jej kanał subskrybuje ponad 12 mln internautów! O tym, że JoJo ma duży wpływ na młodych ludzi, niech świadczy to, że w 2020 roku trafiła na listę 100 najbardziej wpływowych ludzi magazynu "Times".

JoJo Siwa - BOOMERANG (Official Video)

17-latka została głównym tematem całego świata show-binznesu po tym, jak 22 stycznia w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym ubrana jest w koszulkę z napisem "najlepsza gay-kuzynka na świecie". Dzień wcześniej JoJo udostępniła na swoim profilu na TikToku klip, jak śpiewa do piosenki "Born This Way" Lady Gagi (utwór zachęca do zaakceptowania siebie takim, jakim jesteś).

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Przyznacie, że trudno o bardziej jednoznaczną oznakę coming outu! Mimo że sama JoJo przez pewien czas nie wypowiadała się na temat zdjęcia z koszulką, fani artystki bardzo ciepło i życzliwie przyjęli jej wyznanie.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

W miniony weekend JoJo zorganizowała na swoim Instagramie live'a, podczas którego ogłosiła światu wesołą nowinę, iż uważa się za członka społeczności LGBTQ. – Nigdy nie byłam tak szczęśliwa i to jest naprawdę niesamowite [...]. Prawdopodobnie nie wiedzieliście mnie tak szczęśliwej, odkąd byłam w trasie koncertowej – powiedziała JoJo.

trwa ładowanie posta...

JoJo powstrzymała się z odpowiedzią na pytanie fana o to, jaką orientację posiada: – [...] Nie znam na to odpowiedzi. Myślę, że ludzie są niesamowici, naprawdę niesamowici. W tej chwili jestem super szczęśliwa i chcę się podzielić tym uczuciem z całym światem. Jednocześnie chcę ustalić pewne granice prywatności do czasu, aż nie będę gotowa ich upublicznić – powiedziała youtuberka.

trwa ładowanie posta...

Sprawdźcie, dlaczego Elliot Page zdecydował się wyjawić światu, iż jest osobą transpłciową.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0