David Dobrik przeprasza

David Dobrik nagrał przeprosiny, z których nic nie wynika

Źródło zdjęć: © YouTube @VIEWS / YouTube @VIEWS
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,17.03.2021 12:11

David Dobrik odniósł się do kontrowersji wokół swojej osoby i nagrał film zatytułowany "Porozmawiajmy", w którym... wyłączył możliwość dodawania komentarzy i ocen.

Jak jeden z najlepiej zarabiających youtuberów 2020 roku znalazł się w miejscu, w którym musi się odnosić do oskarżeń o zorganizowanie napaści seksualnej?

W 2017 roku na kanale Davida pojawił się film, w którym miało dojść do sceny pocałunku pomiędzy Sethem Francoisem a modelką, Corinną Kopf. Dobrik powiedział znajomemu z Vlog Squad, że podczas pieszczot dziewczyna schowa twarz pod maską.

Cała sytuacja okazała się prankiem, ponieważ pod maską był tak naprawdę 45-letni mężczyzna, komik Jason Nash. Seth Francois przyznał po latach, że sytuacji ukazanej w filmiku nie traktuje jako żart, tylko napaść seksualną.

Ale to nie koniec kontrowersji wokół Davida Dobrika.

trwa ładowanie posta...

Kolejny członek Vlog Squad oskarżony o napaść seksualną

Ostatnio portal "Business Insider" poinformował o anonimowej oskarżcielce, która powiedziała dziennikarzom, że jeden z członków Vlog Squad, Durte Dom, napastował ją seksualnie. Dom miał zmuszać ją do picia alkoholu aż do momentu, gdy nie będzie świadoma tego, co robi. David Dobrik miał filmować całą sytuację i wykorzystać materiał w swoim vlogu, insynuując, że jest to relacja typu "trójkąt".

David Dobrik przeprasza

David Dobrik na kanale VIEWS opublikował ponad dwuminutowy film, w którym odnosi się do wszystkich kontrowersji. – Przykro mi z powodu Setha, ponieważ ja tylko chcę nagrywać filmy, w których wszyscy dobrze się bawią, niezależnie od tego, czy chodzi o nagrywanych, czy o oglądających – powiedział David w materiale.

W przypadku ludzi, z którymi już nie nagrywam, jak Dom, zdystansowałem się od nich, ponieważ nie zgadzam się z ich niektórymi działaniami i nie popieram żadnego rodzaju niewłaściwego postępowania.

- David Dobrik

– Niektórzy z moich przyjaciół naprawdę mnie rozczarowali – stwierdził Dobrik, informując, że usunął niektóre vlogi, z którymi przestał się utożsamiać.

Youtuber powiedział, że wyniósł lekcję z popełnionych błędów, jednak nie wdając się w szczegóły, o jakie błędy chodzi. David obiecuje, że jego przyszłe czyny będą przemawiały głośniej niż słowa.

Let's talk

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1