Maneskin w Polsce!

Wyskakujcie z kieszonkowego, bo Maneskin przylatuje do Polski!

Źródło zdjęć: © Vibez / Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.06.2021 13:05

Zespół, który wygrał tegoroczną Eurowizję, wystąpi przed publicznością w Operze Leśnej w Sopocie. Tak, można już piszczeć z radości.

Nie wiem, czym Polska zasłużyła sobie na to wyróżnienie (na pewno nie kolejnymi odpałami ministra Czarnka), bo ten news brzmi jak mokry sen każdego fana dobrej muzyki. Objawienie tegorocznej Eurowizji, czyli włoski zespół Maneskin, dołączył do artystów, którzy 26 czerwca wystąpią podczas Polsat Super Hit Festiwal w Sopocie. Tak, dobrze czytacie, to już za tydzień!

Telewizja Polsat ujawniła tę rewelacyjną wiadomość na swoim koncie na Instagramie: "Kiedy myślisz, że wiesz już wszystko o naszym Festiwalu.... Wtedy wjeżdżają ONI !!! [...]

Tego dnia mogli być naprawdę wszędzie– w każdym kraju, w każdym mieście! [...] Ale to właśnie polska publiczność #PSHF będzie miała okazję usłyszeć ich na żywo, podczas pierwszego występu w naszym kraju".

trwa ładowanie posta...

Dla osób, które ostatnie miesiące leżały pod kamieniem – dlaczego trzeba kochać zespół Maneskin?

Maneskin rozpalił publikę tegorocznej Eurowizji do czerwoności. Ich wykonanie piosenki "Zitti E Buoni" to jest absolutny kosmos, które w momencie pisania tego artykułu wygenerowało już ponad 55 milionów wyświetleń na YouTube. Na czele grupy stoi charyzmatyczny rockman, Damiano David. Jeśli chcecie wiedzieć o nim więcej (a na pewno chcecie), to Ania napisała na jego temat tutajtutaj.

Måneskin - Zitti E Buoni - Italy 🇮🇹 - Grand Final - Eurovision 2021

Polsat Super Hit Festiwal 2021 – co warto o nim wiedzieć?

Polsat SuperHit Festiwal 2021 zacznie się w piątek 25 czerwca o 20:00 od koncertu Beaty Kozidrak i zespołu Bajm. Drugi dzień festiwalu, kiedy wystąpi zespół Maneskin, zacznie się od koncertu Enej o 20:00. Wydarzenie będzie transmitowane na antenie Polsatu i na platformie ipla.tv.

Wyobrażacie sobie Maneskin pomiędzy Beatą Kozidrak a Enej? Tym ruchem Polsat zdobył moje serce <3 <3 <3

Jeśli chcecie oglądać koncert Maneskin na żywo w Operze Leśnej w Sopocie, w momencie pisania artykułu bilety na to wydarzenie wciąż są dostępne. Wejściówki możecie kupić TUTAJ, a ich cena zaczyna się od 95 zł.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2