Z kim Wersow mogłaby zawalczyć na Fame MMA? NATSU??

Wersow jednak zawalczy na Fame MMA? Sama wskazuje potencjalne przeciwniczki...

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,27.07.2022 17:00

Wersow poinformowała, kto mógłby stać się jej przeciwniczką na Fame MMA. Gdyby oczywiście walczyła. Co wy na to?

Temat Weroniki "Wersow" Sowy, narzeczonej Friza, i jej walki w Fame MMA jest dość specyficzny. Influencerka mówiła otwarcie, że nie chciałaby zawalczyć na żadnej gali przez to, że bałaby się "kogoś skrzywdzić". W kuluarach pojawiają się jednak plotki o możliwości jej udziału w walce. Ba! Nawet Boxdel, włodarz Fame MMA, zdradził, że "niewykluczone, że Weronika kiedyś zawalczy".

A z kim chciałaby skrzyżować rękawice sama wybranka Friza?

Wersow o walce na Fame MMA

trwa ładowanie posta...

Wersow zaprzecza, że miałaby walczyć w Fame MMA. Gdyby jej wierzyć, wygląda na to, że Boxdel nie mówił do końca prawdy w Aferkach. Jednocześnie influencerka zdradziła trzy przeciwniczki, z którymi chciałaby stoczyć pojedynek. Chodzi o:

  • Natsu;
  • Hanię;
  • Kartonii.

Narzeczona Friza zaznaczyła, że nie chciałaby walczyć z osobą, z którą miałaby "spinę". Teoretycznie mogłaby się przygotować, znaleźć "smaczki" (czyli słabe punkty) na drugą osobę, ale nie chciałaby, aby doszło do takiej sytuacji.

Wersow o walce na Fame MMA
Wersow o walce na Fame MMA (YouTube)

- Ja bym mogła coś znaleźć, powiedzieć, "ok, ale ty zrobiłaś to w taki i taki sposób coś" . Ale mi to nie jest potrzebne, bo ja na koniec dnia myślę sobie, że "ok, ja nie mam sobie nic do zarzucenia, że jak komuś coś zniszczyłam, komuś zaszkodziłam" - wiesz niespecjalnie na pewno. Nie chciałabym być odbierana za taką osobę, więc po prostu wolę chwilę przemilczeć - powiedziała influencerka.

Ale żeby nie było tak różowo! Usłyszeliśmy też o tym, z kim Weronika najprawdopodobniej straci kontakt!

Wersow straci kontakt z Marcysią?

Jak już zapewne wiecie, Ekipa, jaką znaliśmy do tej pory, kończy się. Członkowie zespołu przestali ze sobą mieszkać. Stąd padło pytanie o to, z kim Weronika najpewniej straci kontakt.

Jak sama mówi, możliwe, że relacje poluzują się z Marcysią, dziewczyną Tromby:

- Wiadomo, że to jest coś takiego, że zaraz będzie, że "ooo tym masz najgorszych kontakt, z tym masz taki" - ale to tak samoistnie idzie, że z kimś masz lepszy vibe, z kimś masz gorszy vibe. Wydaje mi się, że jednak może mi się uciąć kontakt z Marcysią - zdradziła influencerka.

Dlaczego? Wersow wprost przekazała, że do tej pory dziewczyna Tromby nie pojawiała się często na jej filmikach i nie chciała partycypować w nagraniach:

- Ze względu na to, że też jakby ona rzadko występuje na moich filmach, rzadko się zgłasza do odcinków i po prostu też wiesz, gdzieś tam samoistnie może to się wydarzyć. Nie mówię że tak będzie, mam nadzieje że kontakt się nie urwie - dodała.

Ciekawe. Pamiętajcie o tym, że w sieci krąży plotka o tym, iż Marcysia z Trombą mieli być "szpiegami" Wardęgi w Ekipie. Uuu, to brzmi jak kolejna część układanki tej teorii spiskowej.

Źródło: YouTube

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1