Tromba i Marcysia współpracują z Wardęgą?

Tromba i Marcysia donosili na Ekipę Friza do Wardęgi? Szalona teoria z TikToka

Źródło zdjęć: © Canva, Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,11.07.2022 13:00

Użytkownicy TikToka i Twittera emocjonują się nową teorią dotyczącą Ekipy Friza: Sylwester Wardęga miałby współpracować z Marycią i Trombą za plecami Karola. Czyżby na horyzoncie wisiała potężna drama?

Nie jest tajemnicą, że Sylwester Wardęga nie utrzymuje przyjacielskich relacji z FrizemWersow. To przecież lider Watahy ujawnił, że Wersow bezprawnie wykorzystywała logo sowy w swoich filmach, a w jednej z piosenek na płycie Ekipy Sylwester dopatrzył się inspiracji utworem serbskiego artysty Zyce. Czy to oznacza, że wśród członków Ekipy znajdują się sami wrogowie Wardęgi? Niekoniecznie.

Użytkownicy TikToka i Twittera powielają teorię, która mogłaby sporo namieszać w świecie influencerów. Oczywiście, gdyby tylko była prawdziwa. Teoria zakłada, że Tromba i Marcysia zawarli umowę z Wardęgą . To ponoć oni donoszą liderowi Watahy o tym, co dzieje się w Ekipie, a w zamian za to Sylwester nie porusza przeszłości Marcysi. Jakiej przeszłości? Partnerka Tromby rzekomo była kiedyś striptizerką.

trwa ładowanie posta...

Tromba i Marcysia współpracują z Wardęgą?

Głównym "dowodem" ma być zrzut ekranu z anonimowej rozmowy na Messengerze, do której ktoś wkleił kilka anonimowych komentarzy z Facebooka. W skrócie: komuś wydaje się, że zachowanie Wardęgi w pewnych sytuacjach podczas transmisji na żywo wskazuje na to, że współpracuje on z Trombą i Marcysią. Niech to wybrzmi raz jeszcze: trudno traktować komentarze anonimowych ludzi z Facebooka na serio.

Układ Marcysi i Tromby z Wardęgą?
Układ Marcysi i Tromby z Wardęgą? (Twitter , Twitter)

Kolejnym "dowodem" w sprawie jest film z TikToka, który przedstawia losowych ludzi wewnątrz jakiegoś klubu. Twórca filmu oznaczył na filmie Marcysie, Trombę i Wardęgę. Klip opisany jest jako "tylko dla dorosłych". Zapewne po to, aby uwiarygodnić absurdalną teorię w oczach młodych internautów.

trwa ładowanie posta...

Część osób uwierzyła w teorię, że Marcysia i Tromba współpracują z Wardęgą. Na TikToku zaczęło się pojawiać coraz więcej filmików, które nakręcają zainteresowanie tematem. Wątek podchwycili użytkownicy Twittera, aż w końcu o sprawie napisały niektóre media. Oczywiście w prześmiewczym tonie, bo inaczej nie można traktować tych doniesień.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Komentarz Sylwestra Wardęgi

Lider Watahy odniósł się do teorii podczas transmisji na żywo. - Ja w ch*j współczuję ludziom z Ekipy, że mają takich widzów - powiedział Wardęga, śmiejąc się z "afery" i oczywiście zaprzeczając rewelacjom. - Mam wrażenie, że ja wśród dzieciarni to jestem w ogóle taki upiór, Dracula jakiś, co przychodzi w nocy i morduje influencerów. Jacyś influencerzy są moimi szpiegami, ja rozbijam Ekipę od środka. Taki potwór z lasu.

Wardęga o dramie Marcysi i Tromby

Wardęga o dramie Marcysi i Tromby

Komentarz Tromby

Tromba podszedł do sprawy z dystansem. Influencer opublikował na Instastory wymianę zdań z Wardęgą. Panowie w ramach żartu ogłosili zakończenie szpiegowania Ekipy.

Tromba i Wardęga
Tromba i Wardęga (Twitter)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 39
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 13
CCxD,zgłoś
wyrzucenie trąby ze spółki już nie jest takie śmieszne xD
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Kjgf,zgłoś
Dowody? Nie macie i nigdy nie bedziecie mieli. Siejecie propagande i falszywe informacje, a dzieci uwierza. Wersow miala prawo uzyc tego loga na filmie bo nie konkuruje on z oryginalem, dodala swoja animacje i byl kilka sekund na filmie. Sprzedawac na koszulkach juz nie mogla ale na filmie mogla pokazac to logo.
Odpowiedz
0Zgadzam się2Nie zgadzam się