Wersow w ciąży? Influencerka ucięła spekulacje

Wersow w drugiej ciąży? Ten komentarz nie pozostawia złudzeń

Źródło zdjęć: © Podlewski / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,01.01.2024 11:55

Internauci spekulują, czy influencerka Weronika Sowa "Wersow" zaszła w drugą ciążę. Jako dowód przedstawiają zdjęcia jej brzucha. Młoda celebrytka odniosła się do plotek i ucięła wszelkie domysły.

Weronika Sowa "Wersow" jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Zdobyła sławę jako uczestnika Ekipy - projektu, w ramach którego grupa youtuberów zamieszkała w jednym domu, gdzie tworzyła filmy. Twórcą inicjatywy był Karol Wiśniewski "Friz", aktualny narzeczony Wersow.

Miłość dwojga influencerów kwitnie w najlepsze. Do takiego stopnia, że w czerwcu 2023 r. przyszła na świat ich córka, Maja. Wydarzenie wzbudziło ogromne zaciekawienie w internecie. Film, na którym Wersow i Friz przedstawiają dziecko, ma ponad 4,3 mln wyświetleń na YouTube.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

POZNAJCIE NASZĄ CÓRECZKĘ!

Wersow jest w ciąży? Tak twierdzą detektywi z TikToka

Życie Wersow śledzą setki tysięcy ludzi. Część z nich - określana żartobliwie mianem "detektywów z TikToka" - spopularyzowała plotkę, że influencerka jest w drugiej ciąży, ale ukrywa ten fakt przed fanami. Dowodem w sprawie są fragmenty Instastory, na których widać brzuch Wersow. Jego kształt jest dla domorosłych śledczych na tyle zaokrąglony, że przypomina początki ciąży.

Wersow jest w ciąży? Komentarz influencerki
Wersow jest w ciąży? Komentarz influencerki (@embeerjuli , TikTok)

Wersow odpowiada, czy jest w ciąży

Influencerka odniosła się do plotek po filmie Zebo. Twórca przedstawił we vlogu teorię detektywów z TikToka. Wersow ustosunkowała się do sprawy rzekomej ciąży za pośrednictwem kanału nadawczego na Instagramie.

"Właśnie oglądam film Zebo i od razu wyjaśnię haha. Nie jestem w ciąży. Działam, żeby wrócić do formy z czasu przed ciąży i już jestem na dobrej drodze. Lubię swoje ciało i nawet nie wiedziałam, że po ciąży mój brzuch będzie mógł tak dobrze wyglądać" - stwierdziła influencerka. Na pytanie, czy Wersow jest ciąży, możemy teraz z całą pewnością odpowiedzieć przecząco.

Wersow w drugiej ciąży? Celebrytka odpowiada
Wersow w drugiej ciąży? Celebrytka odpowiada (Wersow , Instagram)

Hania jest w ciąży? Influencerka odpowiada na plotki

Wersow nie jest jedyną influencerką, która znalazła się w kręgu zainteresowań detektywów z TikToka. Internauci zasugerowali, że Hanna Puchalska, znana jako Hania z Genzie, również jest w ciąży. Jako dowód wystarczyły im zdjęcia jej brzucha. Twórczyni zdecydowanie zdementowała plotki.

"Jest mi jakoś przykro, jak widzę, że ludzie sugerują, że jestem w ciąży. Wczoraj patrzyłam w lustro i tak się źle czułam z tym, jak wyglądam (jestem przed okresem i jestem opuchnięta). I widzę dzisiaj to" - napisała Hania na kanale nadawczym na Instagramie, dołączając sugestie użytkowników TikToka o ciąży influencerki.

Hania z Genzie jest w ciąży? Influencerka dementuje plotki
Hania z Genzie jest w ciąży? Influencerka dementuje plotki (Hania z Genzie , Instagram)

- Wiem, że jest tutaj ze mną dużo osób, które jeszcze nie przeszły okresu dojrzewania. Chciałabym wam znormalizować i powiedzieć, że ciało może wyglądać różnie, (...) może mi wystawać brzuch podczas okresu, (...) czy wieczorem wywala mi brzuch, bo się najadłam przez cały dzień, bo jestem po świętach. To jest totalnie normalne, że wyglądamy inaczej w każdym dniu cyklu. Nie przejmujcie się i nie bądźcie dla siebie aż tacy surowi, jak czasami ja potrafiłam dla siebie być. Ciało się zmienia i to jest okej. I to nie znaczy, że mogę być w ciąży - powiedziała Hania w wiadomości wideo dla fanów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Franc,zgłoś
Wie z kim? byle tylko białe było!
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się