trendy
Jak działa TikTok Wrapped? Pojawił się w maju i przeraził użytkowników
Wardęga wygrał z Wersow definitywnie?

EKIPA stara się zamazać KRADZIEŻ SÓWKI, ale Wardęga PRZEWIDZIAŁ całą sprawę xD

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwier NytkoOliwier Nytko,12.08.2021 15:45

Desperacja Wersow i Ekipy właśnie sięgnęła zenitu. Wardęga ujawnił, że na starych filmach Weroniki pojawiła się cenzura...

Jak bardzo chciałem bronić Wersow i Ekipę, tak już nie jestem w stanie. Na godzinę przed otrzymaniem ciekawych informacji, zaczął powstawać tekst o tym, dlaczego nie powinniśmy przyczepiać się Ekipy o wszystko co popadnie. Ale to, co teraz się stało, zasługuje jednak na osobny tekst.

Sówka jest od dłuższego czasu głównym tematem sporu o Wersow. Znaczy, nie wiem, czy ktokolwiek może ją bronić w tym momencie. Youtuberka i studentka prawa ukradła od francuskiego artysty DFT logo, z którego korzystała przez prawie dwa lata. Kabaret rozpoczął się wtedy, gdy Sylwester Wardęga nagłośnił całą sprawę. Wersow "przeprosiła", starała się zakryć wtopę poprzez kupowanie zdjęć ze stocka, które nie dawało jej żadnych praw do loga… ogólnie jest to największa wtopa internetu od "zaginięcia" JJayJokera.

Ale teraz EKIPA zaczęła coś robić z sówką!

Dokładniej: usuwać jakiekolwiek ślady jej użycia. W jaki sposób? Cenzurą!

YouTube we wbudowanym edytorze umożliwia nakładanie prostego rozmazania na części obrazu w dowolnym momencie nagrania. Stąd na starszych filmach z Wersow, zaczęła pojawiać się… cenzura na sówce! Normalnie animowane logo zaczęłoby się pojawiać w dolnym lewym rogu, przykładowo, tutaj:

TYPOWY DZIEŃ W DOMU RODZINNYM *POZNAJCIE MOJĄ SIOSTRĘ*

Wersow cenzuruje filmy z sówką od DFT
Wersow cenzuruje filmy z sówką od DFT (YouTube)
Wersow cenzuruje filmy z sówką od DFT
Wersow cenzuruje filmy z sówką od DFT (YouTube)
Stories Sylwestra Wardęgi
Stories Sylwestra Wardęgi (Instagram)

XD, na pewno to uratuje Wersow

Szczerze, jest to durne i mądre działanie jednocześnie. Tak: "teoretycznie" Wersow dzięki temu nie korzysta z logo od momentu zablurowania, ale nadal pozostaje okres, gdy to robiła.

Halo, przecież jeżeli usunie logo, to… kto będzie w stanie udowodnić, czy Wersow kiedykolwiek korzystała z rysunku od DFT, prawda? Cóż, tutaj wchodzi druid na poziomie… nie wiem, najwyższym? Nie grałem w Tibię </3

Wardęga wykonał Big Brain Time

Kto by się spodziewał, że Sylwester będzie w stanie przechytrzyć Ekipę? Chyba każdy chciał, aby to się stało. Na swoim instastory potwierdził, że posiada notarialny dowód na to, że Wersow wykorzystywała nielegalnie logo sówki od DFT na swoich filmach.

Wardęga ma potwierdzenie notarialne, że Wersow wykorzystywała sówkę
Wardęga ma potwierdzenie notarialne, że Wersow wykorzystywała sówkę (Instagram)

- Weronika w tej całej przezorności myśli, że nikt k*rwa nic nie zabezpieczył - powiedział Sylwester wskazując na papiery od notariusza.

Dla mnie to jest chore, że po tej całej dramie, ona teraz bluruje [zdjęcia], bo będzie świrowała że "nic nie było, Panie Francuzie. Gdzie to logo było użyte? Pierwsze słyszę"

- Instastory Wardęgi z 12 sierpnia

Chodzi o to, aby nikt nie mógł podważyć tego, że sówka naprawdę tam była. Bo teoretycznie, po usunięciu czegoś z głównego kanału, trudniej by było udowodnić winę Wersow. A tak, przy notarialnym potwierdzeniu, wszystko jest czarno na białym. Już nie da się łatwo uciec od prawdy!

Sylwester, ale mi zaimponowałeś. Czuje, że masz kryształową kulę i znasz następne kroki Ekipy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 16
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
Nieznana,zgłoś
Moim zadaniem Wardęga jest zły sam na siebie i tą gorycz przelewa na Ekipę. Był przez moment sławny, ale o nim ucicho i nie znalazł tej niszy, którą znalazła ekipa, jesli chodzi o gadżety i resztę ich dużych inwestycji. Przez hejt próbuje znaleźć się znów w czołówce. Może zamiast ciągle czepiać się ekipy powinien znaleźć pomysł na siebie i w ten sposób przykuć uwagę mediów. Słabe jest jego zachowanie.
Odpowiedz
1like0dislike
zobacz odpowiedzi (1)
Komentarze (2)
arrow
Robot na policyjnej stołówce. "Nie ma papieru w toalecie, a tu proszę"