transpłciowa wilczyca

Transpłciowa wilczyca tłumaczy, na czym polega duchowe utożsamianie się z wilkiem

Źródło zdjęć: © Instagram.com, TikTok, Naia Ōkami
Anna RusakAnna Rusak,01.02.2022 12:58

Transpłciowa wilczyca Naia Ōkami opowiedziała o tym, jak wygląda jej codzienność. Dziewczyna, która pracuje jako detektywka, w wolnym czasie chodzi do lasu, by połączyć się ze swoją zwierzęcą częścią.

Myśleliście, że osoby xenopłciowe nie istnieją? To musicie poznać Naia Ōkami. To transpłciowa kobieta, która duchowo identyfikuje się z wilkami. W brytyjskim programie "This Morning" wyjaśniła, na czym to duchowe pokrewieństwo według niej polega.

Ōkami w zasadzie prowadzi zwykłe życie - takie jak każdy z nas. Na co dzień pracuje jako internetowa detektywka dla organizacji non-profit. Od czasu do czasu jednak ucieka do lasu, by połączyć się ze swoją zwierzęcą częścią.

Transpłciowa wilczyca jest świadoma tego, że jest też człowiekiem

Ōkami identyfikuje się jako osoba transpłciowa, używa zaimków ona/jej, ale myślę, że spokojnie możemy powiązać ją też z xenopłciowością. W końcu te osoby mają poczucie, że są związane z jakimś zwierzęciem, a dziewczyna bardzo wyraźnie zaznacza, że duchowo wiąże odczuwanie samej siebie z wilkiem.

trwa ładowanie posta...

Jednocześnie jest bardzo świadoma tego, że wciąż jest człowiekiem. Podkreśla, że fizycznie nie czuje się wilczycą i zdaje sobie sprawę z tego, że jej ciało w rzeczywistości jest ludzkie. W głębi duszy wierzy jednak, że w pozostałych aspektach bliżej jej do wilków.

Dziewczyna w wywiadzie podkreśla, że w budowania swojej tożsamości bardziej istotne jest dla niej to, jak sama siebie postrzega, niż to, jak żyje na co dzień. W zasadzie na pierwszy rzut oka niczym się od nas nie różni - płaci rachunki, robi zakupy. W środku jednak, gdy wykonuje te wszystkie czynności, czuje, że jest wilczycą.

Myślę, że wielu ludzi wychodzi z błędnego przekonania, że fizycznie odczuwam siebie jako wilczycę, a oczywiście tak nie jest. Mam poważną pracę, płacę rachunki i podatki. W ten sposób tylko wyrażam się duchowo.

- Dailymail

On All Levels Except Physical I Am A Wolf With Naia Okami

Ucieka do lasu, by poczuć siebie

Tę swoją zwierzęcą część bardziej eksponuje, gdy ucieka do lasu. Tam pozwala sobie na doświadczenie swojej wilczej strony w pełni. Gdybyście w lesie usłyszeli jej wycie, pewnie nie bylibyście w stanie odróżnić go od tego zwierzęcego.

Spokojnie, Ōkami zaznacza, że w miejscach publicznych powstrzymuje swoją wilczą stronę, więc w sklepie spożywczym raczej by na was nie zaszczekała. W każdym razie jeśli chcecie poznać ją lepiej, to możecie wejść na jej stronę. Tak pisze sama o sobie:

Jestem transpłciową wilczycą, która niestety stała się memem internetowym w 2013 roku. Głównie jestem znana ze swojej obecności w społeczności alterludzi […].Tak naprawdę robię dużo ciekawsze rzeczy niż szczekanie na stojącą wodę. Obecnie jestem znana z przesłuchiwania i poszukiwania ludzi, którzy krzywdzą zwierzęta i dzieci.

- naia.me

'I Was Born Human But Identify As A Wolf' | This Morning

Źródło: Dailymail, naia.me, This morning

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 10
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2