trendy
Influencer wykorzystał dziecko do pracy. Zapłaci wysoką karę
Armani Beauty

Transpłciowa modelka nową twarzą Armaniego! Wielkie marki otwierają się na osoby LGBTQ+

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Armani Beauty
Anna RusakAnna Rusak,04.11.2021 14:05

Armani stawia na inkluzywność i do najnowszej kampanii zaprasza sławną, transpłciową modelkę

bGyrpmxv

Jakiś czas temu pisaliśmy o Sophii Mokhar – transpłciowej uczesnitcze polskiego Top Model. Teraz przychodzimy z dowodem na to, że na rynku naprawdę jest miejsce dla osób LGBTQ+, a po reprezentantów_ki_x tej społeczności sięgają największe marki.

Armani zaprezentował swoją nową kolekcję szminek o nazwie "Lip Power", a na gwiazdę kampanii wybrał transpłciową modelkę Valentinę Sampaio, która tym samym dołączyła do grona wielkich gwiazd reprezentujących markę.

trwa ładowanie posta...

Kim jest Valentina i czemu reklamuje szminki?

Nie wiem, czy wiecie, ale modelka była też pierwszą transpłciową kobietą, która współpracowała z Victoria's Secret, więc przywykła już trochę do przecierania tych niedostępnych wcześniej osobom LGBT+ szlaków.

bGyrpmxx

"Jestem bardzo podekscytowana tym, że dołączyłam do Armaniego. Ta współpraca dla mnie, jako transpłciowej kobiety, jest wielkim kamieniem milowym i spełnieniem osobistych marzeń. Makijaż odegrał też znaczącą rolę w mojej prywatnej ewolucji i jestem wdzięczna Armaniemu za przyjęcie różnorodności, umożliwienie kreatywnej ekspresji i wzmocnienie indywidualnego piękna".

- Armani

Wybór produktu, czyli szminki Lip Power, oczywiście nie jest przypadkowy. Sampaio zdradziła, że szminka była pierwszym produktem, w którym zakochała się jako dziecko. Sporym sentymentem darzy też jeden, szczególny kolor…

trwa ładowanie posta...

"Czerwona szminka to jeden z niewielu produktów kosmetycznych, których używała moja mama. To było kosmetyk przeznaczony na specjalne okazje, więc czerwone usta są dla mnie symbolem świętowania, kobiecości i piękna".

bGyrpmxz

Transpłciowość, która trafia do wszystkich

Jak widzicie, transpłciowe modelki trafiają już nie tylko na okładki magazynów sportowych, ale też stają się twarzami kampanii największych marek. Gratulujemy Armaniemu tak ważnych dla nas i społeczności LGBTQ+ wyborów i liczymy na to, że nasze firmy wezmą z nich przykład! Weźcie sobie do serca też te słowa Sampaio i uwierzcie, że możecie robić co tylko chcecie i być kim tylko chcecie.

"Masz pełne prawo do tego, by żyć jako taka osoba, jaką naprawdę jesteś. Uwierz, że możesz być i tworzyć, co tylko zechcesz. Możesz być modelką, matką, lekarzem; możesz być aktorką, kimkolwiek".

Źródło: Elle

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
W Chinach wrze. Telefony Huawei usuwają nagrania z protestów?