Lil Masti pozwała Boxdela o zniesławienie. Boxdel: "nie dostałem żadnego pisma"

Lil Masti pozwała Boxdela o zniesławienie. Boxdel: "Nie dostałem żadnego pisma"

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,18.05.2022 13:00

Lil Masti zdradziła, że wysłała pozew o zniesławienie do Boxdela. Co dalej? Cóż, Boxdel zdaje się nic nie wiedzieć o sprawie xD

Spór na linii Lil Masti - Boxdel/Fame MMA trwa od długiego czasu. Aniela oskarża Fame "a dokładniej Michała Barona Boxdela" za to, że "sprawy zaszły za daleko". W filmie stwierdziła, że Michał ujawnił jej adres domowy - i to jest główny powód pozwu.

Co z pozwem od Lil Masti?

Przeciwniczka Anieli, Zusje, zadała proste pytanie podczas programu: Czy złożyłaś przeciwko Boxdelowi pozew, czy wezwanie do zaniechania oraz na jakim etapie jest ta sprawa?

Tak. W dniu, kiedy wypuściłam film "Pozwałam Fame MMA" no to tego dnia wyszedł pozew do sądu od naszego prawnika i jest to pozew o zniesławienie oraz o powielanie nieprawdziwych informacji na mój temat - odpowiedziała Lil Masti.

Jak wygląda teraz sytuacja? Boxdel nie odbiera pisma. Więc jest już teraz tak, że komornik próbuje mu dostarczyć to pismo. No ale nie wiem, chyba ciężko im jest ustalić adres zamieszkania Boxdela, żeby to pismo móc dostarczyć. To cały czas trwa i to długo trwa.

Co powiedział o tym Boxdel?

Z tego, co mogliśmy obejrzeć na wczorajszych Aferkach, Boxdel jest zaskoczony sprawą. Masny Ben i Ulfik odpowiedzieli na bezpośrednio na powyższe słowa Lil Masti:

Ja nie dostałem żadnego pisma. Komornik dostarcza pisma? - powiedział Michał.

Kur*a te ciągłe przeprowadzki, to aby komornik Cię nie dopadł - zażartował Ulfik.

Boję się, że 20% udziałów w Fame przepadnie na rzecz Lil Masti [żart]. Interpol mnie szuka z komornikiem. Nie wiem stary, jak mam na to odpowiedzieć, bo to już jest solidna odklejka. To już mnie solidnie zmieliło. No ale ja adres firmowy mam publiczny. Niech wyślą to na adres Fame MMA - przekazał Boxdel.

Mina Boxdela
Mina Boxdela (YouTube)

Odpowiadając na najważniejsze pytanie: tak, komornik w świetle nowych przepisów, może dostarczyć pozew pod pewnymi warunkami.

Michał wydawał się zaskoczony pozwem. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Aniela wydała film "pozwałam Fame MMA do sądu" 26 lutego 2021 roku, więc minęło już sporo czasu. I jak widać - nie wyszło z tego na razie za wiele.

Źródło i cały shot:

BOXDEL O POZWIE OD LIL MASTI

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0