Malik Montana o kobietach

Malik Montana o kobietach: "Lubią, gdy mówię do nich s*ko i łapię je za d*pę"

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,22.06.2022 15:15

Szef High League odpowiedział na krytykę jego wpisów pod postami Fagaty. Malik Montana nazwał "śmierdzącymi wągrzakami" osoby, które nie zgadzają się z jego poglądami na temat relacji z kobietami. Ostrzegamy: do rozszyfrowania całej wypowiedzi rapera niezbędny jest słownik malikowo-polski.

Fagata wrzuciła na Instagrama nowe zdjęcia, które skomentował Malik Montana. Szef High League nazwał influencerkę "wierną suką swojego pana", "córeczką tatusia" i "dziewczynką tatusia". Obleśne zaloty rapera zdegustowały wielu internautów. Ludzie zapytali Malika, jak by się zachował, gdyby jakiś dziad zwracał się do jego córki per "suka". Montana postanowił odpowiedzieć na krytykę.

- Dziwni ludzie pultają się o moje komentarze pod postami Fagaty - powiedział Malik podczas live'a na Instagramie. - To nie moja wina, mordy, wy jesteście z innego kręgu kulturowego, jesteście chłopcy studenciaki, którzy siedzą pod pantoflem kobiet. Większość z was nie przekroczy liczby trzech kobiet, z którymi uprawiało seks w swoim życiu. Wstydźcie się w tej konwencji komentować do mnie.

Malik Montana uczy, jak traktować kobiety

Raper najwyraźniej słabo radzi sobie z krytyką, skoro odpalił specjalnego live'a, aby tłumaczyć się ze swojego obleśnego zachowania. Malik nie potrafił wypowiedzieć się na poziomie, tylko wypluł z siebie potok wulgaryzmów. Czy tak właśnie trzeba, kiedy jesteś jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce?

- Wy lamusy, wągrzaki śmierdzące, idźcie najpierw pachy i jaja ogólcie, jak macie cokolwiek do powiedzenia. Jak kobiecie się podoba, gdy facet w taki sposób pisze, a znam wiele kobiet, które lubią, jak tak je nazywam albo tak z nimi rozmawiam, to już nie wasza kwestia, panowie - powiedział Malik Montana.

"I co w tym złego, hę?"

Szef High League i ojciec dwójki dzieci wytłumaczył, w jaki sposób on podchodzi do relacji z kobietami.

- Ja nie jestem studentem filologii ani jakimś informatykiem, żebym z kobietą gadał "yyy, przepraszam, czy mógłbym cię złapać za rękę" - powiedział raper. - Kobiety, z którymi mam kontakt, najczęściej lubią, gdy mówię do nich "suko". Kobiety te lubią, gdy je łapię za dupę. I co w tym złego, hę? (...) Kobiety, które lubią takich facetów jak ja, lubią także takie odzywki, lamusy.

Wy sobie tymi swoimi tekstami i byciem zniewieściałym piździelcem możecie kobiety w Polsce podrywać, bo etniczni kulturowo ludzie to lubią. Ale nie gadajcie do mnie, mordy, bo ja w większości mam do czynienia z trochę innymi kobietami niż wam się wydaje, szczerze powiedziawszy. Nie spotykam się z kobietami, które mają problem z tym, jak facet do nich mówi, że mają zajebistą dupę.

- Malik Montana

Nie wiem, czy nową odklejkę Malika trzeba dodatkowo komentować, czy lepiej spuścić na nią zasłonę milczenia podszytego zażenowaniem. Warto przypominać raperowi o tych słowach za każdym razem, kiedy w przyszłości będzie mówił coś o szacunku do kobiet, bo jest on ostatnią osobą, która powinna zabierać głos na ten temat.

MALIK OSTRO O SYTUACJI Z KOMENTARZAMI POD ZDJĘCIAMI FAGATY! (Tromba)

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 69
  • emoji ogień - liczba głosów: 68
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 9
  • emoji smutek - liczba głosów: 6
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 20
Fan malika,zgłoś
xd nie rozumiecie ze człowiek czasem gra postać? Nie wiem o co się pruć, malik poprostu rzeczywiście jest człowiekiem innej kultury i przyznam się ze nie jestem w niej znawcą, ale czasem nie warto wszystkiego traktować poważnie pozdro
Odpowiedz
0Zgadzam się2Nie zgadzam się
donmarian,zgłoś
Malik kozak jakich mało
Odpowiedz
2Zgadzam się3Nie zgadzam się