Malik Montana o Fagacie

Malik Montana podrywa Fagatę jak obleśny wuja: "Nawet z OBITYM PYSKIEM jesteś seksowna"

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,11.02.2022 14:22

Malik Montana już od dłuższego czasu daje przykład młodym fanom, jak nie zachowywać się wobec kobiet. Jednak największą odklejkę raper zaliczył na TikToku, gdzie nagrał wyjątkowo niesmaczną odpowiedź do filmu Fagaty. O co mu chodzi?

Malik Montana odniósł niekwestionowany sukces jako raper i organizator freak fightów. Trudno więc zrozumieć, dlaczego artysta psuje swój wizerunek poprzez dziwne wypowiedzi na temat kobiet. Fani Malika nie wiedzą, co myśleć na temat klipu, który mężczyzna opublikował na TikToku. Jest to duet z filmem Fagaty, na którym influencerka pokazuje posiniaczoną twarz po walce na High League.

- Oj, oj, oj, Agatka! - mówi Malik, oglądając klip zawodniczki High League. Raper, niczym ten jeden obleśny wuja pod koniec wesela, komentuje: - Nawet i z obitym pyskiem seksowna jesteś, mordeczko. Aj, aj, aj! Więcej mi tego dajcie!

Malik Montana na TikToku
Malik Montana na TikToku (TikTok)
Malik Montana na TikToku
Malik Montana na TikToku (TikTok)
trwa ładowanie posta...

Dzieci pytają Malika, czy wszystko u niego w porządku?

Postawmy sprawę jasno. Żartowanie z "obitego pyska" kobiety jest zawsze nieodpowiednie, bo gdzieś na świecie w każdej chwili jakaś kobieta płacze z powodu "obitego pyska". Heheszkowanie na ten temat jest szczególnie niepoprawne na TikToku, gdzie rapera śledzi najmłodsza widownia. Całe szczęście, że nastolatki są bardziej ogarnięte od Malika, bo wyrażają zdumienie w komentarzach:

Malik ostatnio jest jak ten jeden obrzydliwy wujek XD

Ale niesmaczne

Wyobraźcie sobie ze ktoś instaluje tiktoka i to jest pierwszy film który mu się wyświetla w dc

Malikowi się odkleja

Krindż na poziomie Malika

Sprawa z TikTokiem to nie pierwszy raz, gdy Malik Montana wypowiada się w dziwny sposób na temat kobiet. Raper zabłysnął podczas konferencji przed High League 2, kiedy podjął temat przerobionych nagich zdjęć Fagaty, które krążą po internecie. Malik wcielił się wówczas w obleśnego wuja, oceniając ze znawstwem, że fotki są fejkiem. Spójrzcie na twarze Lexy i Fagaty, które wyrażały w tamtym momencie WTF?

Raper z dumą pochwalił się również tym, że oglądał nagrania z kamerek Natsu, na których influencerka występowała roznegliżowana. Problem w tym, że nikt nie pytał go o zdanie. Młoda publiczność na hali była w tamtym momencie mocno skonsternowana... no bo co wypadało zrobić po takim wyznaniu? Poklepać Malika po plecach?

Malik Montana o nagich zdjęciach Fagaty

Co uważacie o Maliku Montanie?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 19