trendy
Ryszard Terlecki zachęca do dewastowania przyrody dla PiS-u. "A jak ktoś to napisze na murze np. kościoła, to potępicie czy nie?"
High League 3: Karta walk. Malik da szansę KAMERZYŚCIE z konferencji?

High League 3: Karta walk. Malik da szansę KAMERZYŚCIE z konferencji?

Źródło zdjęć: © Kolaż: VIbez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,05.05.2022 12:00

Poznaliśmy kartę walk na High League 3. Oczywiście głównym eventem będzie walka Dubiela z Alberto czy Lil Masti - ale jest szansa na inny, ciekawszy (?) pojedynek. Malik Montana może dać szanse kamerzyście, który dzielnie rejestrował dymy na konferencji.

bFZYRfQj

High League, czyli kolejna federacja typu freak fight, odbędzie się zaraz po raz trzeci. Tym razem zdecydowano się na odrobinę mniej "freaku" - a podobno więcej profesjonalizmu. Chociaż, oczywiście, są dymy. A Malik nawet chce zaproponować walkę jednemu kamerzyście (operatorowi kamery, nie mylić z "Kamusiem"), który nagrywał niespodziewaną konfrontację.

High League 3: karta walk

Na początek najważniejsze. Ogłoszona została pełna karta walk High League 3. Oczywiście, wszystko może się tutaj zmienić:

 • Alberto Simao kontra Marcin Dubiel;
 • Robert Robur Orzechowski kontra Robert Hardkorowy Koksu Burneika;
 • Zusje Astafiewa kontra Aniela Lil Masti Bogusz;
 • Denis Bad Boy Załęcki kontra Mateusz Don Diego Kubiszyn;
 • Ewa Brodnicka kontra Kamila Kamiszka Wybrańczyk;
 • Paweł Scarface Bomba kontra Mateusz Tarzan Leśniak;
 • Łukasz Lukas TV Wdowiak kontra Kamil Kossakowski;
 • Alan Godziński kontra Przemysław Kolar Kolarczyk.
bFZYRfQl

Na samej konferencji nie było za wiele dymów. Ot, Tarzan i Scarface chcieli się bić co chwilę. Malik standardowo minimalnie odklejony. A właśnie, podczas starcia Bomby i Leśniaka doszło do zaatakowania postronnej osoby.

High League: Kamerzysta z szansą na walkę?

Najważniejsze: chodzi o operatora kamery z High League, a nie kontrowersyjnego twórcę, który walczył na m.in. patogali Prime MMA.

Podczas mówienia o walce z nałogiem Tarzan został rozwścieczony przez Bombę, który zaczął go wyśmiewać. Pierwszy wyrwał się z fotela i chciał zaatakować przeciwnika - wyszło tak, że przewrócił kamerzystę, który chciał nagrać najlepsze ujęcie.

Michał Kosiński na High League 3
Michał Kosiński na High League 3 (YouTube)

HIGH LEAGUE 3 : TARZAN O SWOIM NAŁOGU + OBALENIE KAMERZYSTY

Włodarz High League doznał olśnienia i pierwszy raz na konferencji zrobił coś sensownego. Malik zapytał o to, czy operator nie chciałby zawalczyć na następnej gali.

bFZYRfQn

Walczyłeś kiedyś? Miałbyś ochotę spróbować się? - zapytał.

Po krótkiej wymianie zdań Malik rzucił wyzwanie. Michał, bo tak ma na imię operator, miał tylko 500 obserwujących na Instagramie. Jeżeli społeczność HL wbiłaby mu co najmniej 10 tys. - to Michał zawalczy na HL4.

Michał Kosiński na High League 3
Michał Kosiński na High League 3 (YouTube)

Słuchajcie, followujcie go wszyscy. Jak przekroczymy liczbę 10 tys. obserwujących, to zawalczy na High League - ogłosił Malik.

I co? Wyszło lepiej, niż możecie pomyśleć. W 5 minut operator zdobył 6-7 tys., a w momencie pisania tego tekstu ma już zgromadzone 18,1 tys. followersów.

Czyli Michał Kosiński zawalczy! Kiedy? Rozum podpowiada, że będzie to na High League 4, bo do "trójki" pozostał tylko miesiąc. A dokładniej, to 4 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie odbędzie się High League 3.

Źródło: Instagram, YouTube

Co o tym myślisz?
 • serduszko
 • ogień
 • uśmiech
 • smutek
 • złość
 • kupka
Komentarze (0)
arrow
Były rzepiary, teraz pora na słonecznikary. Rolnik pokazał jak niszczą jego ciężką pracę