zdrowie-psychiczne
Influencerzy narzekają na wypalenie zawodowe. Platformy ich nie wspierają
Tiktokerzy kontaktują się z duchem zamordowanej Gabby Petito

Tiktokerzy rozmawiają z DUCHEM zamordowanej Gabby Petito. Dlaczego to jest TREND?

Źródło zdjęć: © Własne / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,22.09.2021 14:56

Śmierć 22-letniej Gabby Petito wstrząsnęła Ameryką. Czy w tak tragicznej chwili ktoś ośmieliłby się zbezcześcić pamięć o kobiecie? Tak, wystarczy dokładnie przeszukać TikToka i natrafić na twórców, którzy poszukują sławy w najgorszy możliwy sposób.

bGxsIdpL

Gabby Petito poszukiwała cała Ameryka. W lipcu 2021 roku 22-letnia influencerka wraz ze swoim narzeczonym (Brianem Laudrie) wyjechała w podróż życia po zachodniej części USA, która miała trwać do końca października. Na początku września Brian zakończył wyprawę w pojedynkę. Przez długi czas nie było wiadomo, co się stało z jego narzeczoną, bo mężczyzna nic nie chciał powiedzieć... aż w końcu zniknął.

W poszukiwania zaginionej influencerki zaangażowała się społeczność internetowa. Powstało wiele filmików analizujących sytuację. Użytkownicy mediów społecznościowych wymieniali się wskazówkami, co mogło się stać z Gabby. Niestety, spełnił się najczarniejszy scenariusz. W Parku Narodowym Grand Teton odnaleziono ciało influencerki - teoria o zabójstwie jest najbardziej prawdopodobna.

bGxsIdpN

Tiktokerzy żerują na śmierci zmarłej Gabby Petito

Niektórzy internetowi twórcy próbują zbić kapitał na śmierci Gabby Petito - wszak jest to bardzo popularna sprawa, którą wszyscy się interesują. Na TikToku można znaleźć użytkowników, którzy wcielają się w rolę medium i udają, że komunikują się z duchem nieżyjącej influencerki. Przykładowo @kellythemagicalmedium twierdzi, że skontaktowała się z Gabby i oto czego się dowiedziała:

Czuję, że on [Brian Laundrie] odebrał jej życie. Musiał to zrobić, bo w tamtym momencie nie miał wyboru. Wyczuwam ranę głowy, ale nie wiem, czy on ją zranił, udusił, mam wrażenie, że wykorzystał sznurek. Czuję, że porzucił ją w jaskini. Czuję, że doszło do urazu głowy, że skrzywdził ją do takiego stopnia, że odebrał jej życie. Czuję, że kochała go aż do ostatniego tchnienia.

- @kellythemagicalmedium
trwa ładowanie posta...

Z kolei tiktokerka o nicku @kelsiidaviess powiedziała, że Gabby: - Doświadczyła w związku wiele niepokoju i toksycznego zachowania. Coś musiało się wydarzyć podczas tej podróży, co pogorszyło sytuację. Mam wizję, na których ona dużo płacze, czuję smak brudu w ustach, ale nie wiem, co to znaczy.

Kobieta wytłumaczyła, że w jej spirytystycznych śledztwach pomaga lalka Lola...

trwa ładowanie posta...

Poniżej linkuję do filmu pewnego medium, które układa karty tarota na zdjęciu przedstawiającym Gabby i jej narzeczonego:

trwa ładowanie posta...

Czy określenie "hiena cmentarna" pasuje do twórców, którzy biorą udział w tym trendzie?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
PMS to nie powód do żartów. "W skrajnych przypadkach wycinamy macicę" [WYWIAD]