Tortilla challenge

Tiktokerzy uderzają się po twarzach plackami tortilli. Dlaczego to jest trend?

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.06.2022 14:00

Tortilla challenge to nowe głupie wyzwanie na TikToku. Uczestnicy wyzwania uderzają się nawzajem po twarzach plackami tortilli, a przegrywa ta osoba, która... Ech, przekonajcie się sami, ale ostrzegam, że scrollujecie na własną odpowiedzialność.

Tydzień bez głupiego wyzwania na TikToku byłby tygodniem straconym. Jeśli nie obawiacie się ryzyka zaniku waszych szarych komórek, zapoznam was ze szczegółami tortilla challenge. To wyzwanie bije rekordy popularności na TikToku. Filmy oznaczone hasztagiem #tortillachallenge wygenerowały ponad 200 mln wyświetleń!

Zasady wyzwania są proste. Uczestnicy napełniają sobie usta wodą. Następnie grają w papier, kamień, nożyce, trzymając w gotowości suchy placek tortilli. Osoba, która przegra w papier, kamień, nożyce, otrzymuje uderzenie tortillą w policzek. Uczestnicy "zabawy" muszą powstrzymać się od śmiechu, ale nie jest to łatwe. Najwięcej wyświetleń zbierają klipy, w których ludzie parskają śmiechem i opluwają się wzajemnie wodą.

Tortilla challenge - nowe wyzwanie na TikToku

Tradycyjne zasady tortilla challenge zaprezentowały twórczynie z kanału @miiraib - dziewczyny uderzały się plackami tortilli, aż jeden z placków spadł na podłogę.

trwa ładowanie posta...

Tortilla challenge można wykonać w grupie. Ten sposób pokazali twórcy z kanału @houseofhighlights, którzy wybrali do challenge'u aż pięć osób.

trwa ładowanie posta...

W wyzwaniu biorą udział celebryci. Tortilla challenge wykonali Demi Lovato i Jimmy Kimmel, nagranie od początku zalatuje ustawką.

trwa ładowanie posta...

Moda na tortilla challenge dotarła do Polski. Wyzwanie wykonali dziennikarze Radia Zet.

trwa ładowanie posta...

Nie wiem jak was, ale mnie tortilla challenge przerasta. Dajcie znać, co myślicie o tym wyzwaniu.

Źródło: New York Post

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 7