Cordelia Evans

Tiktokerka wyhodowała paznokcie o długości 30 CM! "Są dziełem sztuki"

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,22.11.2021 14:46

Cordelia Adams nie obcina paznokci, co wcale nie oznacza, że nie są one zadbane. Wręcz przeciwnie - wyglądają tak zjawiskowo, że trudno odwrócić od nich wzrok.

59-letnia Cordelia Adams mieszka w Gary w amerykańskim stanie Indiana. Kiedy wybuchła pandemia, kobieta dołączyła do TikToka i z miejsca stała się gwiazdą tego serwisu. Zgromadziła społeczność liczącą 700 tys. fanów, a jej filmy dostały blisko 12 mln polubień. W jaki sposób zyskała tak dużą popularność? Wszystko za sprawą rekordowo długich... paznokci!

Cordelia zapuszcza paznokcie od 1989 roku. W pewnym momencie ich długość wyniosła ponad 40 cm, ale kobieta uznała, że preferuje 30-centymetrowe. Każdy z jej paznokci jest zadbany i tak ozdobiony, że wygląda jak dzieło sztuki, które mogłoby wzbogacać wystawę w niejednej galerii.

trwa ładowanie posta...

Kobieta z zawodu jest stylistką paznokci i wizażystką. Do wyhodowania rekordowo długich paznokci zainspirowała ją jej mama, która również mogła się pochwalić długimi paznokciami.

Jak żyć z długimi paznokciami?

Wykonywanie codziennych czynności za pomocą palców z paznokciami o długości 30 cm jest trudne, dlatego przy chwytaniu lub przenoszeniu rzeczy Cordelia pomaga sobie knykciami. Jeśli jednak potrzebuje zrobić coś palcami, potrafi "złożyć" paznokcie tak, aby przylegały do ramion, dzięki czemu nie stanowią dla niej problemu. Wówczas potrafi dotknąć jakiegoś przedmiotu opuszkiem palca.

trwa ładowanie posta...

Co jest najtrudniejsze?

Pielęgnacja paznokci zajmuje kobiecie dużo czasu, ponieważ musi je regularnie czyścić, przycinać, polerować i uzupełniać o artystyczne wzory. Cordelia mówi, że najgorsze w posiadaniu ekstremalnie długich paznokcilekceważące pytania. "Czy one są twoje? Czy są ciężkie? Dlaczego ich nie obetniesz? Jak jesteś w stanie jeść? Jak gotujesz? Jak sprzątasz? Jak o siebie dbasz?".

Posiadanie długich paznokci jest dla mnie formą wyrażenia samej siebie. To przedłużenie tego, kim jestem.

- Cordelia Adams

Co myślicie o paznokciach o długości 30 centymetrów? Chcielibyście takie mieć?

trwa ładowanie posta...

I've Been Growing My 12 Inch Nails For 30 Years | HOOKED ON THE LOOK

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0