lifestyle
Polska będzie musiała zaakceptować związki jednopłciowe - tak zdecydowała Unia Europejska
Tiktokerka dołączyła do satanistów

Tiktokerka dołączyła do satanistów - tak próbowała obejść regulamin szkoły

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,10.09.2021 14:40

Pewna amerykańska szkoła zabroniła swojej uczennicy przychodzić na zajęcia z kolczykiem w nosie. Dziewczyna znalazła dość nieoczywisty sposób, jak obejść ten zakaz.

bECVBIgP

Lily (@l1lyall3n) podzieliła się z gronem obserwujących ją fanów na TikToku problemem. Dziewczyna nie mogła przychodzić na lekcje z kolczykiem w nosie, ponieważ szkoła jej tego zabraniała. Regulamin dopuszczał jednak wyjątek od tej zasady - praktyki religijne. Tiktokerka postanowiła więc wykorzystać lukę w regulaminie i znaleźć taką organizację, która dopuszcza piercing w celach religijnych.

Dziewczyna postąpiła zgodnie z zasadą, że nadzwyczajne sytuacje wymagają nadzwyczajnych rozwiązań. Tiktokerka pokazała na filmiku, jak przechodzi proces rekrutacji do Świątyni Satanistycznej, zwracając uwagę na, że organizacja ta kładzie fundamentalny nacisk na autonomię cielesną swoich członków. Tłem muzycznym dla tiktoka Lily był popularny motyw What they gonna do?

O co chodzi ze Świątynią Satanistyczną?

Mimo że Świątynia Satanistyczna kojarzy niespecjalnie miło - delikatnie mówiąc - w rzeczywistości jest to organizacja "zachęcająca do życzliwości i empatii" oraz "odrzucenia władzy tyranów" (źródło). Członkowie tej organizacji nie wierzą w Szatana, tylko wykorzystują jego wizerunek, aby promować postawę sceptycyzmu, racjonalizmu, niezależności i ciekawości świata (źródło).

bECVBIgR

Czy tiktokerce udało się zhakować system?

W kolejnym tiktoku dziewczyna wytłumaczyła, że jednak nie udało jej się przekonać szkoły do tego, że może nosić kolczyki w nosie po tym, jak zapisała się do Świątyni Satanistycznej. Nauczyciele nie uważają, że wyjątek w regulaminie szkoły dotyczy tej uczennicy. Cóż, mimo niepowodzenia, warto docenić kreatywność dziewczyny.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Reklama H&M WYŚMIEWA samobójstwa mężczyzn? Dlaczego w 2021 roku COŚ takiego ma miejsce?