lifestyle
Finał "Twoje 5 Minut! 2". Zwycięzcy na kasę z wygranej będą musieli zapracować
Tiktokerka dołączyła do satanistów

Tiktokerka dołączyła do satanistów - tak próbowała obejść regulamin szkoły

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,10.09.2021 16:40

Pewna amerykańska szkoła zabroniła swojej uczennicy przychodzić na zajęcia z kolczykiem w nosie. Dziewczyna znalazła dość nieoczywisty sposób, jak obejść ten zakaz.

Lily (@l1lyall3n) podzieliła się z gronem obserwujących ją fanów na TikToku problemem. Dziewczyna nie mogła przychodzić na lekcje z kolczykiem w nosie, ponieważ szkoła jej tego zabraniała. Regulamin dopuszczał jednak wyjątek od tej zasady - praktyki religijne. Tiktokerka postanowiła więc wykorzystać lukę w regulaminie i znaleźć taką organizację, która dopuszcza piercing w celach religijnych.

Dziewczyna postąpiła zgodnie z zasadą, że nadzwyczajne sytuacje wymagają nadzwyczajnych rozwiązań. Tiktokerka pokazała na filmiku, jak przechodzi proces rekrutacji do Świątyni Satanistycznej, zwracając uwagę na, że organizacja ta kładzie fundamentalny nacisk na autonomię cielesną swoich członków. Tłem muzycznym dla tiktoka Lily był popularny motyw What they gonna do?

trwa ładowanie posta...

O co chodzi ze Świątynią Satanistyczną?

Mimo że Świątynia Satanistyczna kojarzy niespecjalnie miło - delikatnie mówiąc - w rzeczywistości jest to organizacja "zachęcająca do życzliwości i empatii" oraz "odrzucenia władzy tyranów" (źródło). Członkowie tej organizacji nie wierzą w Szatana, tylko wykorzystują jego wizerunek, aby promować postawę sceptycyzmu, racjonalizmu, niezależności i ciekawości świata (źródło).

Czy tiktokerce udało się zhakować system?

W kolejnym tiktoku dziewczyna wytłumaczyła, że jednak nie udało jej się przekonać szkoły do tego, że może nosić kolczyki w nosie po tym, jak zapisała się do Świątyni Satanistycznej. Nauczyciele nie uważają, że wyjątek w regulaminie szkoły dotyczy tej uczennicy. Cóż, mimo niepowodzenia, warto docenić kreatywność dziewczyny.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Nie uwierzycie, co FreedomGPT doradził samobójcy. Zakażą chatbota?