trendy
"Serbian dancing lady" to historia jak z horroru. O co chodzi?
Modelka gra na gitarze za pomocą języka

Tiktokerka nauczyła się grać na gitarze JĘZYKIEM. Fani są zachwyceni

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.03.2022 15:30

Potraficie grać na gitarze za pomocą palców? Nudy. Wyjątkowej umiejętności nauczyła się amerykańska modelka Vvs Diamond, która porusza struny używając... języka. Zwycięstwo w "Mam Talent" chyba ma gwarantowane?

Jeśli do tej pory wydawało wam się, że influencerki potrafią jedynie promować scam i w nieumiejętny sposób obrabiać zdjęcia, czas wyprowadzić was z błędu. Amerykańska twórczyni o pseudonimie Vvs Diamond, którą na Instagramie śledzi ponad 50 tys. fanów, a na TikToku ponad 40 tys., z powodzeniem mogłaby wystąpić w talent show. Jej umiejętnością jest gra na gitarze za pomocą języka.

Tak, dokładnie tym Vvs Diamond zyskała światową sławę - ponadprzeciętnie wytrenowanym językiem. Zagraniczne media napisały o viralowym filmie, na którym kobieta prezentuje swoje umiejętności. Influencerka porusza językiem struny gitary, odgrywając motyw muzyczny wytwórni 20th Century Fox. Klip wygenerował ponad 2 miliony wyświetleń na Instagramie i ponad 200 tys. na TikToku.

Fani influencerki są zachwyceni

Jakie komentarze mogą się pojawić na widok kobiety, która pokazuje, co potrafi robić językiem? "Kiedy chcesz wziąć ze mną ślub?", "Zaszłam w ciążę po obejrzeniu tego filmiku", "Chciałabym być na miejscu tej gitary".

Część internatów wątpi, że nagranie jest prawdziwe - i pewnie mają rację. Prawdopodobnie dźwięk został dodany osobno do materiału w postprodukcji... ale nie bądźmy niszczycielami dobrej zabawy, uwierzmy, że influencerka naprawdę gra na gitarze za pomocą języka.

trwa ładowanie posta...

Ludzie robią dziwne rzeczy na TikToku

TikTok uczy, że świat pełnym różnorodności. Jeśli potrzebujecie wskazówek, od czego zacząć swoją przygodę z tą apką, oto kilka rzeczy, z którymi się zetkniecie. Na pewno traficie na dziwne trendy jak np. strzelanie z zabawkowego pistoletu do ludzi, aby nagrać ich przerażenie. Bardzo możliwe, że spotkacie się z teoriami spiskowymi o Putinie. Co więcej? Sprawdźcie na własną rękę.

Źródło: New York Post

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
looooolz8,zgłoś
czy storna great shoes jest legit?
Odpowiedz
0like0dislike
Komentarze (1)
arrow
Winyl z moczem hitem sprzedaży. Zapisze się w historii muzyki