lifestyle
Czym jest Spotify Instafest? To twój wymarzony festiwal
MICHAŁ SŁANIA i pociąg

TikToker wyproszony z pierwszej klasy pociągu. Żali się, że wyrzucono go z miejsca, którego nie kupił

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Kamil Janiak, MICHAŁ SŁANIA, Twitter
Anna RusakAnna Rusak,26.04.2022 12:00

Michał Słania - znany jako "Stuknięty" - wybrał się na przejażdżkę pociągiem. Nie obyło się jednak bez problemów. Konduktor wyprosił go z przedziału, bo zajmował miejsce, którego nie kupił. Jego zachowanie nie spodobało się influencerowi.

bGysrqoP

Michał Słania to popularny TikToker, którego występuje w sieci pod pseudonimem "Stuknięty" (stukniety_mikka). Zasłynął dzięki swojej bardzo popularnej serii filmików z udziałem "psiapsi". W żartobliwy sposób pokazywał np. czego uczy się ze swoją "przyjaciółką".

Na Instagramie Michał Słania publikuje też treści dotyczące samoakceptacji i ciałopozytywności. Niedawno podzielił się z obserwatorami historią, która spotkała go w pociągu.

trwa ładowanie posta...

Michał Słania wyproszony z pociągu, bo zajął miejsce nie w swojej klasie

Influencer postanowił zająć miejsce w pierwszej klasie pociągu, mimo że kupił bilet na przejazd drugą klasą. Zdecydował się na taki ruch, bo pociąg był bardzo wypełniony. Konduktor zwrócił mu uwagę, że nie może go zajmować, co nie za bardzo spodobało się "Stukniętemu".

bGysrqoR


Nie polecam tego konduktora. Kumacie to, że kupiłem wczoraj bilet na szybko i nie ma nigdzie miejsca, wszyscy siedzą na ziemi i było jedno miejsce w pierwszej klasie a mam drugą. I on do mnie z tekstem, że mam stąd iść, bo naliczy mi opłatę za 200ileś złotych XDDD

- Michał Słania

Słania podaje, że ludzie będący z nim w przedziale, nie widzieli w całej sytuacji żadnego problemu i jego obecność im "nie przeszkadzała". Mimo to konduktor był nieugięty i wyprosił "Stukniętego" z przedziału.


I ludzie do niego, że no przecież ten pan nie przeszkadza, a on do mnie, że wychodzimy i wyszedłem tu za drzwi, a on do mnie, że tutaj też nie mogę przebywać, a ja to gdzie k*rwa mam iść!!!! I powiedziałem mu, że karma wraca i że czasem wystarczy yć miłym dla kogoś, kto nie sprawia żadnych problemów i jest miły!

- Michał Słania
trwa ładowanie posta...

Czy Michał Słania "Stuknięty" mógł zająć wolne miejsce?

Sprawę skomentowali użytkownicy Twittera. Zwrócili uwagę na to, że influencerzy myślą, że wszystko im wolno, a konduktor postąpił słusznie. W końcu ktoś za to wolne miejsce najprawdopodobniej zapłacił, a "Stuknięty" mógł sam wykupić sobie miejsce w tej klasie.

bGysrqoT


Kup bilet w drugiej klasie i usiądź w pierwszej > obraź się i szykanuj konduktora, który prosi abyś poszedł do drugiej klasy, tam gdzie masz wykupiony bilet Zachowanie konduktora było jak najbardziej prawidłowe, a "influencerzy" ponownie myślą, że wszystko im wolno.

Cała sytuacja nie jest więc winą konduktora, a samego influencera. Ten pierwszy tylko zastosował się do panujących w pociągu zasad. Za to uwiecznianie i rozpowszechnianie wizerunku konduktora z pewnością nie jest stosownym zachowaniem, jeśli on sam nie wyraził na to zgody.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Kto to wg jest???
Odpowiedz
5
like
0
dislike
Jayy,zgłoś
ukraińcy dostające darmowe przejazdy? Spoko Polak, który kupił bilet? Wynocha z pociągu
Odpowiedz
8
like
43
dislike
zobacz odpowiedzi (2)
Zobacz komentarze: 4
Komentarze (4)
arrow
Co kupić na mikołajki? Niebanalne i tanie prezenty