popkultura
Rosja ukarała TikToka za "szerzenie propagandy LGBT"
Była dziewczyna Edzia

Była dziewczyna Edzia czyta z kartki, że tiktoker "nie jest osobą toksyczną"

Źródło zdjęć: © Vibez / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.07.2022 11:00

Była dziewczyna Edzia wygłosiła oświadczenie na TikToku. - Oświadczam, iż pan Piotr Bylina nie jest osobą toksyczną - stwierdziła zapłakana Pola. Na nagraniu poprosiła widzów, aby przestali ją nękać z powodu zakończonej relacji z raperem.

bGlLgSZf

Piotr "Edzio" Bylina na własne życzenie zamienił swoje życie uczuciowe w brazylijską telenowelę. Na początku tego roku tiktoker wypuścił piosenkę Motyl na przedramieniu, w której ujawnił intymne informacje o swojej byłej dziewczynie. Z utworu dowiedzieliśmy się, że eks Edzia miała fatalne relacje z matką, tkwi w nałogu, niszczy samą siebie i jest zaniedbana.

Motyl na przedramieniu pozostawił duży niesmak. Kiedy w związku Edzia z Polą znowu się popsuło, dziewczyna zawczasu poprosiła tiktokera, żeby nie nagrywał o ich relacji kolejnej piosenki. Pola stwierdziła na nagraniu, że Edzio miał wpływ na pogorszenie jej kondycji psychicznej. Po krótkim czasie nagranie zniknęło z jej konta.

Co zrobił Edzio w reakcji na film Poli? Wypuścił utwór Jedna na milion, w którym opowiada o rozstaniu. Influencer rapuje, że ogląda swoją byłą partnerkę w snach, ale nie chce próbować naprawić relacji, bo "za dużo mieliśmy już szans".

Edzio - Jedna na milion (Official Video)

Była dziewczyna Edzia zmuszona do odczytania oświadczenia?

Pola opublikowała na TikToku film z oświadczeniem na temat związku z Edziem: - Musicie mi wybaczyć, że tego nie powiem z pamięci, ale nie jestem w stanie się tego nauczyć - zaczęła roztrzęsionym głosem. - Niniejszym dementuję, iż związek z panem Piotrem "Edziem" Byliną miał jakikolwiek wpływ na pogorszenie mojego stanu zdrowia, w tym zdrowia psychicznego. Oświadczam, że pan Piotr Bylina nie określał mnie mianem osoby chorej psychicznie.

bGlLgSZh

I dalej:

- Ponadto wskazuję, iż pan Piotr Bylina w trakcie związku nie nakłaniał mnie do czegokolwiek, w tym do usuwania tatuaży, zaprzestania używania wulgaryzmów oraz do nawracania się. Do tego oświadczam, iż pan Piotr Bylina nie jest osobą toksyczną, a jego ostatni utwór nie ma żadnego związku z naszą relacją - stwierdziła Pola.

Na koniec nagrania dziewczyna zaapelowała do widzów, aby przestali ją nękać. - Z mojej strony tylko czysta prośba. Proszę nie dzwonić do mnie z groźbami, że zniszczycie mi życie, dobrze? Dziękuję, detektyw już nie będzie wam potrzebny.

trwa ładowanie posta...

"Edzio Red flag rap"

W komentarzach pojawiają się domysły, że Pola dostała pismo od prawników Edzia, dlatego nie miała wyjścia i musiała przeczytać oświadczenie na temat tiktokera. "Edzio to jest toxic maks", pisze jeden z internautów. "Ten typ sam sobie przeczy", dodaje kolejna osoba. Kolejny internauta pisze: "Artystycznym pseudonimem Edwarda powinno być: Edzio Red flag rap".

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Anonimowy,zgłoś
Ale to nie widzowie do niej dzwonili tylko rodzina jej byłego
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
Leksiu o zarobkach w Team X. "W korporacji zarobiłbym więcej"