Team X

Team X powraca! Kim są członkowie nowej ekipy?

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,11.12.2020 09:53

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał – Team X powraca na YouTube! W projekt zaangażowani są nowi influencerzy – kim są? Czy tym razem inicjatywa się powiedzie? Kiedy pojawi się pierwszy filmik, w którym wystąpią członkowie ekipy?

Team X powraca – z nowym składem i z nowymi pomysłami. Powiedzieć, że projekt odrodził się jak feniks z popiołów, to jak nic nie powiedzieć. Po tym, jak poprzedni Team X rozpadł się w atmosferze wielkiej dramy – Dubiel i Kacper Blonsky stali się śmiertelnymi wrogami, a Fagata i Stuu rozstali się, piorąc publicznie brudy – chyba nikt nie liczył na kolejną edycję projektu, prawda?

Influencerzy zaangażowani w pierwszą edycję Teamu X stali się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego YouTube. Kacper Blonsky spuścił łomot Marcinowi Dubielowi w Fame MMA i na swoim kanale buduje własną ekipę. Dubiel wciela się w polskiego Biebera i śpiewa cover "Lonely". Lexy Chaplin wkrótce zdobędzie milionowego subskrybenta na kanale. A Fagata? Chyba wszyscy kojarzą nową dramę.

trwa ładowanie posta...

Nowy Team X – co warto wiedzieć?

O tym, że uformował się nowy Team X, poinformowała Natsu. Youtuberka opublikowała krótką zajawkę trailera, zachęciła do obejrzenia zwiastuna nowego sezonu Teamu X na oficjalnym kanale projektu, po czym ogłosiła, że projekt rusza w sobotę 12 grudnia 2020 roku o godz. 16:00. Wtedy właśnie na kanale Teamu X pojawi się pierwszy filmik, w którym nowi członkowie ekipy ujawnią swoją tożsamość.

TEAM X POWRACA!

Zwiastun nowej odsłony Teamu X jest bardzo tajemniczy. Na klipie widzimy, jak Natsu pojawia się w nocy przed domem influencerów. Budynek jest opuszczony. Przed wejściem, na schodach, leżą (śpią? Nie żyją?) postaci symbolizujące członków poprzedniego Teamu X. Mamy przez to rozumieć, że pierwsza edycja projektu się nie udała, jej uczestnicy polegli, ponieśli porażkę.

Natsu wchodzi do rezydencji influencerów, która jest zaniedbana – pełno w niej pajęczyn, brudu. Na ścianie wisi fotografia przedstawiająca poprzednich członków Teamu X. Natsu staje pośrodku hallu, pstryka palcami i w kolejnej scenie przenosimy się w czasie – jest dzień, ujęcie na fasadę rezydencji, a przed wejściem do budynku stoją zamaskowani nowi członkowie Teamu X. Kim oni są?

TO NIE KONIEC TEAM X...

Wardęga przeprowadza śledztwo – czy odkrył tożsamość członków nowego Teamu X?

Zaraz po tym, jak Team X opublikował zwiastun drugiego sezonu serii, Sylwester Wardęga na transmisji live starał się odgadnąć, kim mogą być nowi członkowie Teamu X. Jeśli wierzyć gdybaniom Sylwestra, nowi influecerzy, jacy zamieszkają pod jednym dachem i będą wspólnie tworzyć content, to: @patrycjamolczanow, @sheopl, @piechuvx, @monika.kociolek, @leksiu_

Pamiętajcie, że powyższe typy są jedynie zgadywaniem – nie są to oficjalne informacje z Teamu X. Kim są nowi członkowie Teamu X? Tego dowiemy się już w sobotę 12 grudnia o godz. 16:00. Nie możemy się doczekać!

TEAM X POWRACA | POZNAJEMY NOWYCH CZŁONKÓW NOWY TEAM X 2

Czy Waszym zdaniem nowa odsłona Teamu X ma szansę się udać? Czy wśród influencerów zaangażowanych w projekt możemy spodziewać się dram na miarę afery pomiędzy Kamerzystą a Kruszwilem?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 76
  • emoji ogień - liczba głosów: 22
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 17
  • emoji smutek - liczba głosów: 19
  • emoji złość - liczba głosów: 22
  • emoji kupka - liczba głosów: 58