Leksiu z Team X

Kim jest Leksiu? Wjechał do Teamu X NA PEŁNEJ… koparce!

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,14.12.2020 17:16

"Wjeżdżam na grubo, kopara i befsztyk" – oj tak, Leksiu pozamiatał na już na starcie. Największe zaskoczenie Teamu X? Pewnie! Być może to on – spośród wszystkich influencerów występujących w projekcie – zyska na tym wszystkim najwięcej. Dowiedzcie się, dlaczego!

KIM ON JEST? – pytali się wszyscy, kiedy Team X w sobotę 12 grudnia opublikował teledysk z nową ekipą. Największe zainteresowanie wzbudził ostatni z zaprezentowanych w klipie influencerów. Ubrany w żółty dres, ze złotym łańcuchem, stojąc na ramieniu koparki – no cóż, Leksiu totalnie pozamiatał. Co wiemy na jego temat?

W teledysku Teamu X Leksiu pojawia się na kilkadziesiąt sekund. Śpiewa, że "wjeżdżam na grubo, kopara i befsztyk/ Nie mieszczę się w Lambo to jeżdżę koparką, Ty wisisz mi sianko/ Jadę po bicie jak Biggie na szczycie, lubię jeść sowicie/ Największy w rodzinie, nikt z Was już nie zginie, jak w poprzednim Teamie". Kto z Was po takim wstępie nie chciałby się wybrać z Leksiem na rundkę po mieście?

TEAM X - SIEDEM (Official Music Video)

Co robi Leksiu w Teamie X? (Nie tylko) gotuje!

Natsu zrobiła z Leksiem krótki wywiad, w którym zadała mu kilka trudnych pytań. Przykładowo, chłopak odpowiada na kwestię, czy boi się reakcji ziomków, że wyprowadził się do Domu X (Leksiu powiedział jedynie dwóm najbliższym przyjaciołom, że zaczyna nową przygodę w życiu):

Jest to tak duża szansa – bycie w Domu X – i branie udziału w tym projekcie, że myślę, że wszyscy będą wiedzieć, że to jest po prostu świetna sprawa. Także w ogóle się tym nie martwię

- Leksiu

W kolejnej części wywiadu Leksiu odpowiada, że bardziej lubi miasto niż wieś; woli smalec od Nutelli; zawsze marzył, aby trafić do świata "Władcy Pierścieni"; woli Najmana od Kasjusza; woli hip-hop niż rap. Influencer zdradził, że mieszkał w Szwecji, gdzie wraz z przyjacielem założył studio nagraniowe. "Nigdy tego nie zapomnę" – powiedział w wywiadzie z Natsu.

trwa ładowanie posta...

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat Leksia, koniecznie obczajcie jego Instagrama. Chłopak nie tylko dzieli się wieloma smaczkami zza kulis nowego Teamu X, ale i opowiada o sobie. Poniżej wybraliśmy kilka wypowiedzi Leksia, dzięki którym dowiecie się więcej na jego temat:

Lubię gotować, jest to jedno z moich większych zainteresowań [...] [Jakiego masz idola? - przyp. red.] Kanye West [...] Leksiu gotuje, reszta się bawi! [...] Jedynym moim celem życiowym jest, żeby Robert Makłowicz zaobserwował mnie na Instagramie

- Leksiu

Gdyby Leksiu grał w milionerach, dla nas mógłby od razu odpowiadać na pytanie o milion. A Wy - co o nim sądzicie? Kto jest Waszym faworytem w nowym Teamie X?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 63
  • emoji ogień - liczba głosów: 19
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 25
  • emoji smutek - liczba głosów: 12
  • emoji złość - liczba głosów: 15
  • emoji kupka - liczba głosów: 37
Xdxd
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się