lifestyle
Transpłciowy filozof apeluje, aby katedra Notre Dame stała się ośrodkiem LGBTQ+ 🏳‍🌈
Brazylijczyk upodabnia się do orka z "Władcy Pierścieni"

Tato, kim jesteś? Orkiem z "Władcy Pierścieni"

Źródło zdjęć: © Instagram @orcinfernall / Instagram @orcinfernall
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,09.04.2021 13:53

41-letni Rico Ledesma konsekwentnie upodabnia się do przedstawiciela rasy orków z prozy J.R.R. Tolkiena. Ponieważ fascynują mnie nieodwracalne modyfikacje ciała, to musiałem poznać historię tego mężczyzny.

bEJjxyBf

Przeraża mnie myśl, że mógłbym zrobić coś swojemu ciału i tej zmiany nie dałoby się cofnąć do końca życia (to pewnie wynika z tego, że obejrzałem za dużo filmów z gatunku body horror). Dlatego tak bardzo ciekawią mnie ludzie modyfikujący swoje ciała w radykalny sposób. Na Vibez.pl opisałem już historię człowieka, który chce wyglądać jak kosmitainfluencera z kodem kreskowym na karku.

Bohaterem niniejszego artykułu jest 41-letni Brazylijczyk Rico Ledesma. Mężczyzna jest w związku małżeńskim z 25-letnią Krishną Insomnią. Z ich relacji narodziła się już córka, a wkrótce para powita na świecie swoje drugie dziecko. Rico ma ogromny fanbase na Instagramie, gdzie śledzi go ponad 35 tys. internautów. On sam z zawodu jest tatuażystą, a jego żona zajmuje się piercingiem.

Co trzeba zrobić, aby upodobnić się do orka?

Wy przyszliście tutaj, bo chcecie wiedzieć, dlaczego mężczyzna na zdjęciu wyróżniającym ten artykuł wygląda tak jak wygląda. Odpowiedź jest prosta… ale niełatwa w zrozumieniu. Otóż Rico Ledesma chce wyglądać jak ork z "Władcy Pierścieni". – Zacząłem się zmieniać siedem lat temu, żeby wyglądać inaczej, ale proces upodabniania się do orka trwa dopiero od roku – tłumaczy Rico (źródło: Daily Mail).

bEJjxyBh

– W sierpniu 2020 roku założyłem sobie sześć sztucznych zębów i zabieram doczepić dwa kolejne, tym razem większe, mimo że przysparza mi to problemów podczas jedzenia i picia – tłumaczy Rico. Mężczyzna wszczepił sobie sztuczne kły za ponad 2100 zł, osiem podskórnych kolczyków, ma przepiłowany język, poszerzoną przegrodę nosową, wytatuowane gałki oczne oraz ciało pokryte tatuażami w 85%.

Jak reagują znajomi Brazylijczyka na jego przemianę?

Najbardziej bolesną modyfikacją ciała Brazylijczyka była skaryfikacja łydki, którą Rico wykonał przy użyciu gorącego żelaza. – Powrót do zdrowia zajął mi cztery miesiące, ale z tej zmiany jestem najbardziej dumny – powiedział Rico. Mogłoby się wydawać, że mężczyzna wydaje majątek na swoją transformację, ale nic bardziej mylnego. Większość zabiegów wykonuje jego żona.

Rico twierdzi, że jego rodzina i przyjaciele uwielbiają wygląd mężczyzny. Brazyliczyk mówi, że jego córka kocha go i wspiera we wszystkich modyfikacjach. – Jeśli w przyszłości zechce dokonać pewnych zmian w swoim wyglądzie, będę z niej dumny – zapewnia Rico.

bEJjxyBj

Rico - aktor filmowy

Jak donosi "Daily Mail", dzięki modyfikacjom ciała Rico otrzymał przydomek "trans-gatunku". Wygląd Brazylijczyka zwrócił uwagę hollywoodzkiego producenta Michela Reilhaca, który zaangażował Rico do nowego projektu filmowego. – Zaczynamy kręcić w październiku w Barcelonie i na Wyspach Kanaryjskich – powiedział Brazyliczyk. – Nic więcej nie mogę zdradzić.

Chcę, żebyście wiedzieli, że poznając historię Rico w ogóle nie oceniam tego, co mężczyzna robi ze swoim ciałem. Zależy mi na tym, aby zrozumieć, dlaczego Brazylijczyk modyfikuje swoje ciało, ale nie czuję potrzeby, aby go oceniać – Rico nikogo bowiem nie krzywdzi swoim zachowaniem, tylko zajmuje się czymś nietypowym i relacjonuje to na Instagramie. Nic więcej poza tym.

bEJjxyBp

Facet upodabniający się do orka to dla Was za gruby temat? No to może sięgniecie po serial o fanatyku wędkarstwa?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Ojciec Maty promuje niewolnictwo XXI wieku. Wg niego liczy się tylko praca po 16h na dobę