Influencer wytatuował kod QR na szyi

Dramat influencera! Tatuaż na szyi nie otwiera konta na Instagramie

Źródło zdjęć: © Instagram @la_liendraa / Instagram @la_liendraa
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,05.03.2021 13:35

Maurizio Gomez jest kolumbijskim influencerem. Chłopak wytatuował sobie na szyi kod QR, który – po zeskanowaniu smartfonem – miał otwierać media społecznościowe Gomeza. Co się okazało? Kod QR nie działa.

Maurizio "La Liendra" Gomez jest kolumbijskim influencerem z gigantycznymi zasięgami. Jego profil na Instagramie obserwuje 5,4 milionów fanów. Gomez produkuje tzw. LOL-content, nagrywając zabawne scenki rodzajowe, jedząc robaki, flexując się na drogich samochodach i markowych ciuchach. Maurizio zachęca internautów, którzy odwiedzili jego profil, aby obejrzeli wszystkie jego filmy.

Moją uwagę zwrócił jeden klip, który na profilu "La Liendra" ukazał się 15 lutego. Wówczas Maurizio Gomez zaprezentował obserwującej go społeczności fanów niezwykłe dzieło. Kolumbijski influencer wytatuował sobie na szyi kod QR, który – po zeskanowaniu smartfonem – powinien otwierać konto Gomeza na Instagramie. Co ciekawe, w dniu publikacji posta tatuaż "działał".

trwa ładowanie posta...

Wytatuował sobie kod QR na szyi. Jak zareagowali fani?

Społeczność obserwujących profil "La Liendra" była lekko zaskoczona tatuażem Gomeza. "Nie lubię tego, wygląda dziwnie", napisał jeden z fanów. Inny stwierdził, że: "Myślałem, że ten kod otwiera menu z restauracji". Jeszcze inny dodał: "Koleś jest szalony". Nie brakuje jednak fanów, którzy uważają, że tatuaż z kodem QR jest świetnym pomysłem.

Wytatuował kod QR na szyi. Tatuaż przestał "działać"

Mam wątpliwości, że tatuaż Gomeza kiedykolwiek "działał", ponieważ w internecie ukazał się klip, na którym influencer przyznaje się do tego, że kod QR nie otwiera jego konta na Instagramie. "La Liendra" pojawił się na profilu chirurga plastycznego Carlosa Ramosa, gdzie lekarz mówi, że tatuaż "okazał się ściemą, bo nie przenosi do social mediów". Filmik możecie zobaczyć poniżej.

trwa ładowanie posta...

Oglądaliście dokument HBO o tym, jak z anonimowego człowieka zrobić influencera?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0