lifestyle
Przyczepili chipsa do helikoptera. Pobili rekord świata
The Black Alien Project

The Black Alien Project – kosmici żyją wśród nas i postują na Instagramie

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,04.02.2021 16:47

– Nie wiem, czy mi uwierzycie, ale przyrzekam, że to prawda. Odkąd zacząłem swój projekt, stałem się szczęśliwy – twierdzi Anthony Loffredo, który bardziej niż człowieka, przypomina monstrum wyjęte z najgorszych koszmarów.

Przerażają mnie nieodwracalne zmiany na ludzkim ciele, dlatego moją uwagę tak bardzo przykuła postać Anthony’ego Loffredo. Jest on 32-letnim Francuzem, który fascynuje się obcymi, pozaziemskimi formami życia do takiego stopnia, że sam postanowił zostać jedną z nich. Niedawno odciął sobie fragment nosa, ale jego marzeniem jest zamienić swoją naturalną skórę na metalową.

W wywiadzie dla francuskiej gazety "Midi Libre" Loffredo powiedział, że modyfikacje i transformacje ludzkiego ciała fascynowały go od najmłodszych lat. Swoją pierwszą modyfikację wykonał w wieku 24 lat. Francuz przyznaje, że ostatni zabieg, któremu się poddał – czyli usunięcie fragmentu górnej wagi – sprawia mu trochę trudności w mówieniu, ale mimo to mężczyzna uważa, że było warto to zrobić.

trwa ładowanie posta...

The Black Alien Project – 20% kosmita, 80% człowiek

W ciągu ostatniej dekady mężczyzna poddał się serii ekstremalnych i nieodwracalnych modyfikacji ciała, które obejmują:

 • Wytatuowanie ciała w czarne pasy
 • Wytatuowanie twarzy całkowicie na czarno
 • Rozcięcie końcówki języka na dwie części, tak aby przypominał język jaszczurki
 • Wytatuowanie gałek ocznych na czarno
 • Wszczepienie implantów w głowę, które upodabniają ludzką czaszkę do czaszki gada
trwa ładowanie posta...
 • Chirurgiczne usunięcie uszu
 • Piercing na czole, nosie i brodzie
 • Wykonanie nacięć na policzkach na wzór błyskawicy
 • Usunięcie końcówki nosa
 • Wycięcie fragmentu górnej wargi

Zabieg chirurgicznego usunięcia nosa nastręczył Loffredo nieco kłopotów, gdyż operacja tego rodzaju jest we Francji nielegalna. Mężczyzna znalazł więc klinikę w Hiszpanii, gdzie już bezproblemowo poddał się zabiegowi.

Jest to dla mnie normalne, że nawet nieświadomie myślę o swoich planach na najbliższe miesiące. Uwielbiam stawać się tą przerażającą postacią. Lubię się w nią wcielać, gdy idę nocą jakąś ciemną uliczką. Dobrze się wtedy bawię. Badam granicę, która oddziela mnie od postaci, którą odgrywam.

- Anthony Loffredo

The Black Alien Project – ciało w budowie

Loffredo twierdzi, że obecnie wykonał jedynie 20% modyfikacji ciała spośród wszystkich, które chciałby docelowo zrobić. Trudno sobie wyobrazić, jak ma wyglądać jego ciało, kiedy Francuz zamieni je w 100% w ciało kosmity. Loffredo mówi, że zawładnęła nim obsesja. Twierdzi, że jego ciało jest w ciągłej budowie.

trwa ładowanie posta...

Dla mnie to jest magia – mówi Lofferdo o tym, co robi ze swoim ciałem. – Każdy szuka dla siebie jakiejś wolności. Ja znalazłem swoją w nieograniczonym modyfikowaniu swojego ciała – tłumaczy mężczyzna. W innym wywiadzie dodaje: – Fascynuje mnie, kogo ludzie we mnie widzą. Człowieka czy coś innego?

The Black Alien Project – kosmita-influencer

Anthony Loffredo regularnie relacjonuje na Instagramie, jakich zmian dokonał na swoim ciele. Jest szalenie popularny. Jego poczynania śledzi 314 tys. internautów. Wiele osób pisze w komentarzach pod postami Loffredo, aby mężczyzna zgłosił się po pomoc psychologa. Z drugiej strony nie brakuje ludzi, którzy proponują Francuzowi wyjście na randkę, chwalą jego urodę, muskulaturę.

trwa ładowanie posta...

W najbliższej przyszłości Loffredo planuje dokonać modyfikacji rąk, nóg, palców i potylicy. – Jakby to był sen... Sen, w którym żyję – napisał Anthony w jednym z najnowszych postów na Instagramie.

Man turns himself into ‘black alien’ by removing nose, top lip | New York Post

Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 26
 • emoji ogień - liczba głosów: 7
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
 • emoji smutek - liczba głosów: 12
 • emoji złość - liczba głosów: 45
 • emoji kupka - liczba głosów: 494
Przezorny,zgłoś
Zobaczymy za 10 lat jak będzie skamlał o ratunek bo jakaś modyfikacja będzie zagrażała jego życiu
Odpowiedz
0like1dislike
Dean,zgłoś
Teraz juz będzie prawdziwym Lordem Sidious, a tak poważnie dobrze mu życzę tylko czas wybrać się do dobrej poradni etc. etc
Odpowiedz
0like0dislike
244345644,zgłoś
Jak można zrobić z siebie takiego potwora? Jak można mieć tak poowracanie wębie? 🤔
Odpowiedz
4like2dislike
zobacz odpowiedzi (2)
Zobacz komentarze: 6
Komentarze (6)
arrow
Aferka z dziewczyną z GOATS. Wardęga wydał oświadczenie