Zapłacił majątek, aby mieć twarz jak filtr z Instagrama

Wydał 160 tys. PLN, bo chce wyglądać jak filtr z Instagrama

Źródło zdjęć: © Instagram @levijedmurphy / Instagram @levijedmurphy
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,17.03.2021 13:37

24-letni Levi Jed Murphy wydał 30 tys. funtów na operacje twarzy, które obejmują m.in. lifting skroni, oczu, warg, nosa, wypełnienia ust, policzków, brody, prostowanie szczęki. Zrobił to, bo chce wyglądać jak filtr z Instagrama.

Pytanie, które wszyscy sobie zadajecie: Dlaczego?

– Kiedyś zobaczyłem na Instagramie filtr, który pokazał mi, jak wyglądałbym, gdybym przeszedł operację plastyczną twarzy – tłumaczy 24-latek z Manchersteru (źródło: Daily Star). – Dowiedziałem się, jakim zabiegom musiałbym się poddać, aby wyglądać tak, jak na filtrze, po czym zabrałem się do ich wykonywania.

Pierwszej operacji plastycznej Levi poddał się w wieku 19 lat, kiedy to zdecydował się na wypełnienie ust. – Potem przeszedłem do wypełnienia policzków, szczęk, pod oczami, ale w sumie straciłem już rachubę – mówi 24 latek. – Zrobiłem to nie dlatego, że czułem się niepewnie albo nienawidziłem swojego wyglądu, ale dlatego, że szybko nudzę się swoją twarzą i lubię zmieniać swój wygląd.

trwa ładowanie posta...

Od zera do aktora na OnlyFans

Levi pracował jako handlowiec, ale zrezygnował z tej roboty po tym, jak założył ze swoim partnerem konto na OnlyFans. – Teraz zarabiam ponad 10 razy więcej niż w swojej poprzedniej pracy. – Levi nie kryje zaskoczenia, dodając: – Jest to absolutnie szalona ilość pieniędzy, ale dzięki temu mogłem wykonać wszystkie operacje, jakie chciałem.

24-latek tłumaczy, że uwielbia przyciągać uwagę innych ludzi. – Nawet po tym, jak poddaję się operacjom, relacjonuję w mediach społecznościowych swój powrót do zdrowia – mówi influencer. – Jest wtedy o mnie głośno.

Podobno hejterzy Leviego porównują go do postaci Handsome Squidward z uniwersum SpongeBoba lub do plastikowej maski z filmu "Noc oczyszczenia".

trwa ładowanie posta...

Levi Jed Murphy o cieniach i blaskach sławy

Co Levi myśli o hejterach? – Szczerze, przyzwyczaiłem się do okropnych komentarzy na mój temat i już nie biorę sobie ich do serca – stwierdził 24-latek. – Mama i chłopak wspierają mnie we wszystkim, co robię i to jest dla mnie najważniejsze. Poza tym wielu ludzi mówi mi, że stałem się ich inspiracją lub swoją postawą pomogłem im nabrać pewności siebie, co jest niezwykle urocze.

Wydał majątek, aby wyglądać jak filtr z Instagrama
Wydał majątek, aby wyglądać jak filtr z Instagrama (Instagram @levijedmurphy , Instagram @levijedmurphy)

Ciekawią Was ludzie, którzy robią nietypowe rzeczy ze swoim ciałem? Ja takich uwielbiam, dlatego opisałem historię mężczyzny, który chce upodobnić się do kosmity.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4