ludzie
Jeśli Uberem kieruje osoba niebinarna lub kobieta, może odmówić kursu mężczyźnie
Sylwester Wardęga odpowiada Mai Staśko: "Ty mnie nie wkurwiaj"

Sylwester Wardęga odpowiada Mai Staśko: "Ty mnie nie wk*rwiaj"

Źródło zdjęć: © Instagram @sawardega_wataha / Instagram @sawardega_wataha
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,10.05.2021 11:18

Aktywiska zarzuciła Sylwestrowi Wardędze hipokryzję. Szeryf polskiego internetu odniósł się do komentarza Mai Staśko, sugerując, że może ją pozwać o zniesławienie. Przywódca Watahy użył dosadnego słownictwa.

bFFlxXJv

Aktywiska i dziennikarka Maja Staśko skomentowała na Instastory materiał Sylwestra Wardęgi dotyczący wycieku softów z udziałem Natsu. Przywódca internetowej społeczności Wataha powiedział w swoim filmie m.in. że członkini Teamu X pracowała na kamerkach, bo chciała łatwo zarobić oraz że eksponowanie roznegliżowanego ciała w social mediach to nic nowego i szokującego w świecie influnecerów.

Maja Staśko zacytowała fragment wypowiedzi Sylwestra na Instastory. Chodzi o słowa: "te wszystkie panienki, co wypinają tyłek na Instagramie, marzą tylko o zasięgach". Aktywiska stwierdziła, że mówienie w ten sposób o dziewczynach "to nie tylko pogarda w ich stronę, ale i hipokryzja". Maja zwróciła się do Wardęgi z pytaniem: "A o czym ty marzysz, gdy kręcisz takie filmiki?".

Sylwester Wardęga odpowiada Mai Staśko

– Hipokryzja to zarzucanie komuś czegoś, co się samemu robi – mówi Sylwester, odpowiadając Mai Staśko. – Czy ja gdzieś świeciłem tyłkiem, żeby zdobyć zasięgi? Ja nawet tego nie krytykuję, ale czy ja to robiłem kiedykolwiek? [...] Czy ja gdzieś skrytykowałem, że ludzie robią coś dla zasięgów? Że na przykład nagrywają filmy na YouTube, bo ona [Maja] twierdzi "Ale ty sam nagrywasz dla wyświetleń".

bFFlxXJx

Przecież ja nigdy nie krytykowałem, że ktoś robi filmy dla wyświetleń. Ja powiedziałem, że jest pełno dziewczyn na Instagramie, które dla zasięgów zrobią wszystko. Nie mówiłem o nagrywaniu filmów, tylko że właśnie będą pokazywały tyłek, zrobią na przykład taki wyciek kontrolowany.

- Sylwester Wardęga

Przywódca Watahy radzi Mai Staśko, żeby go nie wk*rwiała

– To jest zabawne, że ta feministka mówi, że jak ja będę potrzebował wsparcia to też dostanę – kontynuuje swój wywód Sylwester Wardęga. Mówi, że: – Ta feministka oskarżyła mnie o molestowanie, że w przebraniu dziadka molestowałem kobietę na TikToku. A wiecie co? To nie ja byłem w tym przebraniu dziadka. Więc ja takie wsparcie od niej dostałem. K*rwa, fałszywe oskarżenia.

bFFlxXJz

Wiesz, ja te oskarżenia, że molestowałem w przebraniu dziadka kobietę na ulicy na TikToku to ja zabezpieczyłem notarialnie, więc ty mnie nie wk*rwiaj. Bo ja nie jestem Ania Lewandowska, że ja się przestraszę, żeby pozwać kogoś o zniesławienie.

- Sylwester Wardęga

– Patofeministka teraz wspiera bardzo medialnie Queen of the Black, Natsu, że to są ich ciała, mogą robić z tym co chcą i tak dalej – mówi Wardęga. – Zapomniała chyba, że nie tak dawno atakowano Formułę 1, że trzeba zakazać hostessom tam wstępu, mimo że hostessy tam są dobrowolnie i zarabiają z tego pieniądze. Była akcja, że to szkodzi wizerunkowi kobiet, że to uprzedmiotawia kobiety.

– To jest właśnie hipokryzja – stwierdza Sylwester Wardęga. – Bo raz mówicie tak, raz mówicie tak. Tak jak wam pasuje. Ja wiem, czemu ty wspierasz teraz dziewczyny i tak medialnie to wszystko rozgłaszasz. Dla zasięgów. Ja też nagrywam dla zasięgów. Tylko weź nie kładź tym młodym ludziom bzdur do głowy.

bFFlxXJF

Ostatnio nasłałaś... zrobiłaś duży hejt na Roberta Lewandowskiego, bo ma za drogi zegarek. Kiedyś właśnie zrobiłaś ogromny hejt na mnie, że w przebraniu dziadka molestuję kobiety. Annie Lewandowskiej się dostało, bo zatańczyła w kostiumie i powiedziałaś, że to jest obraza osób, które trochę więcej mają kilogramów.

- Sylwester Wardęga

Maja Staśko nie odpowiedziała na Instastory Sylwestera Wardęgi. Jak myślicie – czy ta dyskusja ma sens? Czy uważacie, że używanie wulgaryzmów było przez Sylwka potrzebne? Dajcie znać w komentarzach!

WARDĘGA VS FEMINISTKI*MAJA STAŚKO*

W świecie influencerów i celebrytów ciągle coś się dzieje. Sprawdźcie, co ciekawego wydarzyło się na ostatniej konferencji prasowej przed Fame MMA 10?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Morawiecki sojusznikiem LGBTQ+? Premier użył emotki z parą jednopłciową