Squid Game

"Squid Game" sezon 2 – co nas czeka? Twórcy zdradzają, co dalej z głównym bohaterem

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe, Netflix
Anna RusakAnna Rusak,13.12.2021 14:46

Drugi sezon "Squid Game" jest już zapowiedziany, a twórcy dzielą się pierwszymi newsami. Czy Gi-hun przejdzie na "ciemną stronę mocy"?

Drugi sezon "Squid Game" mamy już potwierdzony, więc można zacząć zastanawiać się nad tym, co czeka naszych bohaterów w kolejnej odsłonie. Przypomnijmy, że reżyser zdradził już, jak mogło wyglądać alternatywne zakończenie pierwszego sezonu serialu.

Teraz twórcy "Squid Game", przepytani przez "Entertainment Weekly", zdradzili, co dalej z losami głównych bohaterów. Choć trzeba im przyznać, że są w tym ujawnianiu szczegółów dość tajemniczy.

Co dalej z Gi-hunem?

Reżyser "Squid Game", Hwang Dong-hyuk, powiedział, że oficjalnie nie może zbyt dużo powiedzieć, ale na pewno będzie chciał pokazać, jak gra wpłynęła na codzienne życie Gi-huna, czyli naszego głównego bohatera.


"Naprawdę nie jestem w momencie, który pozwalałby omawiać 2. sezon w oficjalnym kontekście, ale jeśli miałby powstać, to w pierwszym sezonie widzieliśmy, że Gi-hun to postać, której człowieczeństwo zostaje pokazane bądź ujawnione w pewnych sytuacjach".

- EW


"Innymi słowy, jego człowieczeństwo [w pierwszym sezonie przyp. red.] było pokazywane w bardzo pasywny sposób. Myślę, że w drugim sezonie w bardziej aktywny sposób wykorzystamy to, czego nauczył się podczas rozgrywek, a także to, czego doświadczył w pierwszym sezonie".

- EW

Gi-hun będzie czarnym charakterem?

W dalszej części rozmowy nawet porównał Gi-huna do Lorda Vadera z "Gwiezdnych Wojen", by trochę zobrazować, w jak trudnych moralnie sytuacjach znajdzie się bohater "Squid Game".


"Niektórzy kończą jako Jedi, a inni stają się Darthem Vaderem, prawda? Myślę, że być może Gi-hun przejdzie przez pewien krytyczny moment, w którym również zostanie poddany testowi".

Tak, to niestety niewiele informacji, ale już po tym, co zdradził reżyser, możemy przypuszczać, że w kolejnym sezonie czeka na nas równie dużo emocji. Ciekawe, czy Gi-hun przejdzie te wszystkie próby. Kto wie, może przejdzie na "ciemną stronę mocy"?

Źródło: EW

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0