serial
Niebinarny Transformer atakowany przez rodziców. Serio, tylko to ich niepokoi?
Squid Game

Aktorka "Squid Game" przyznała, że bardzo schudła przez popularność serialu: "Nie mogłam jeść"

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Hoyeon Jung
Anna RusakAnna Rusak,23.12.2021 16:30

Aktorka Jung Ho-yeon, grająca Sae-byeoka w "Squid Game", w wywiadzie wyznała, że schudła prawie 3 kg w tydzień przez serial.

Drugi sezon "Squid Game" przed nami, reżyser nawet uchylił już rąbka tajemnicy odnośnie nadchodzącej fabuły. Są jednak postaci, których z różnych względów nie zobaczymy w kolejnym sezonie.

Jedną z nich jest postać Sae-byeoka, grana przez Jung Ho-yeon. Aktorka i modelka razem z pozostałymi gwiazdami serialu odpowiedziała na kilka pytań "The Hollywood Reporter".

Okazuje się, że niewątpliwa popularność serialu – przypomnijmy chociażby o ciastkach i programie MrBeast na YouTube – wpłynęła na psychikę aktorki. Jung Ho-yeon zdradziła, że straciła prawie 3 kilogramy w tydzień.

trwa ładowanie posta...

"Squid Game" to sława, ale i niewyobrażalny stres

Powiedziała, że wszystko, co działo się wokół serialu, wydarzało się naprawdę szybko i trochę nie mogła za tym nadążyć. Do tego stopnia, że przez stres nie była w stanie jeść. Przyznała też, że trochę się w tym wszystkim pogubiła.


"Straciłam 3 kilogramy w tydzień, kiedy serial osiągnął sukces. Nie mogłam jeść, to nie był stres, po prostu nie znałam tego uczucia. Trochę zatracałam się w sobie. Pytałam siebie: "Co się wokół tego dzieje, kim jestem?" Trochę się w tym wszystkim pogubiłam".

- The Hollywood Reporter

Tym faktem zaniepokoili się fani. W komentarzach zwracali uwagę na jej wyjątkowo szczupłe ciało. Jung Ho-yeon już wcześniej była raczej dość szczupła, co oczywiście nie jest niczym złym. Fani po prostu byli zaniepokojeni tą nagłą utratą jej wagi.

trwa ładowanie posta...

Czy ze sławą można się oswoić?

Na szczęście aktorka "Squid Game" czuje się już lepiej. W wywiadzie dodała, że przyzwyczaiła się do tego, co dzieje się wokół tej produkcji. Co ciekawe, Lee, grający głównego bohatera w "Squid Game", przyznał, że też zmagał się z podobnymi niepokojami. Dodał też, że "nie wie, jak sobie z tym poradzić"


"Teraz czuję się już komfortowo wraz z całą ekipą "Squid Game", więc powoli przyzwyczajam się do dzielenia się tym sukcesem z innymi ludźmi. Kiedy jednak sama w domu obserwowałam tę rosnącą popularność produkcji, myślałam sobie: "Że co?".

- The Hollywood Reporter

W przyszłości może warto by było pomyśleć o jakiejś opiece psychologa czy terapeuty dla osób grających w tak popularnych produkcjach. Szczególnie, że dla niektórych z nich jest to pierwsze zetknięcie z tak ogromną sławą.

Źródło: The Hollywood Reporter

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Komentarze (0)
arrow
Finał "Sukcesji" odkrył karty. Potwierdzono, że ta postać jest LGBTQ+