seriale
"The Peripheral". Serial science fiction od Amazona o Londynie w 2099 roku. Warto?
Hayden Christensen

Hayden Christensen ponownie wcieli się w rolę Dartha Vadera

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,11.12.2020 12:16

Największy złoczyńca w galaktyce powraca! Darth Vader pojawi się w nowym serialu od Disney Plus. Mrocznego Lorda Sithów zagra Hayden Christensen – aktor po 15 latach powróci do roli Vadera.

bGxsIBnT

Disney Plus zapowiedział, że powstanie serial o Obi-Wan Kenobim, a jednym z bohaterów występującym w produkcji będzie Anakin Skywalker/Darth Vader. O tym, że Mrocznego Lorda Sithów zagra Hayden Christensen powiedziała Kathleen Kennedy podczas eventu Dzień Inwestora Disneya. Christensen ostatni raz wystąpił jako Darth Vader 15 lat temu w filmie "Gwiezdne wojny: część III – Zemsta Sithów".

Zapowiedziany przez Disney Plus serial o Obi-Wan Kenobim ma się rozgrywać 10 lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie “Gwiezdne wojny: część III – Zemsta Sithów” z 2005 roku. Po cichu liczymy na to, że w produkcji zobaczymy pojedynek między dwoma bossami – Obi-Wan Kenobim i jego uczniem, Anakinem Skywalkerem, który przeszedł na ciemną stronę mocy.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith - Trailer

Hayden Christensen o tym, że ponownie zagra Dartha Vadera

Deborah Chow, reżyser zaangażowana w pracę nad zapowiedzianym przez Disneya serial, powiedziała, że "Nie moglibyśmy opowiedzieć historii Obi-Wana bez Dartha Vadera. Na pewno zobaczymy, jak ci dwaj znów się spotkają". Czy to oznacza, że Anakin Skywalker weźmie rewanż na swoim nauczycielu po tym, jak ten okaleczył go na wulkanicznej Mustafar? Mamy taką nadzieje!

bGxsIBnV

Rola Anakina Skywalkera była dla mnie niczym niesamowita podróż. Oczywiście, Anakin i Obi-Wan nie byli w najlepszych stosunkach, kiedy ich ostatnio widzieliśmy... Ciekawie będzie zobaczyć, co tak fantastyczna reżyser jak Deborah Chow ma dla nas wszystkich w zanadrzu. Nie mogę się doczekać ponownej współpracy z Ewanem McGregorem. Dobrze jest wrócić. 

- Hayden Christensen (StarWars.com)

Pod koniec 2020 roku nie tylko Hayden Christensen powróci do roli Dartha Vadera. Do rezydencji pod Warszawą wróci nowy Team X!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Netflix w grudniu pełen premier. Co warto zobaczyć?