MrBeast zrobił Squid Game

MrBeast zrobił "Squid Game" NA SERIO. Uczestnicy walczyli o 1,9 MLN PLN

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,25.11.2021 13:01

Youtuber o pseudonimie MrBeast zrealizował jeden z najdroższych i najambitniejszych filmów w historii internetu. Twórca na odtworzenie południowokoreańskiego serialu w prawdziwym życiu wydał astronomiczną sumę 14,5 MLN ZŁOTYCH.

"Squid Game" jest bez wątpienia najpopularniejszym serialem 2021 roku, który pobił wszelkie rekordy oglądalności Netflixa. Reżyser Hwang Dong-hyuk opowiedział znaną od zarania dziejów historię, że ludzie nie cofną się przed niczym, kiedy w grę wchodzą pieniądze. Serial wywołał wiele kontrowersji, ponieważ brutalne sceny przypadły do gustu... dzieciom, które odtwarzały "Squid Game" w szkołach.

Biorąc pod uwagę, że serial traktuje o najpodlejszych ludzkich instynktach, dość zabawne, a zarazem niepokojące jest to, że widzowie Netflixa szukają sposobów, aby doświadczyć "Squid Game" w rzeczywistości. Wystarczy, że wpiszecie w Google "Squid Game na żywo", a wyskoczy Wam lista publikacji z różnych części świata o tym, że ktoś gdzieś odtwarza serial Hwang Dong-hyuka.

"Squid Game" w wydaniu MrBeast

Spośród wszystkich osób, które zapowiadały, że zrobią swoją wersję "Squid Game", najwięcej emocji wzbudził projekt MrBeasta - youtubera z 76 mln subskrypcji. Twórca znany jest z tego, że wydaje fortunę na realizację swoich produkcji. Od początku kariery starał się wkładać 95% swoich zarobków w dalsze filmy. Nic dziwnego, że oczekiwania dotyczące jego wersji "Squid Game" były ogromne.

trwa ładowanie posta...

Wysokobudżetowy, z rozmachem, realistyczny, imponujący

W "Squid Game" MrBeasta wzięło udział 456 ochotników, którzy konkurowali o nagrodę pieniężną w wysokości 456 tys. dolarów. Youtuber zdradził, że zrealizowanie filmiku kosztowało go 3,5 mln dolarów - z czego 2 miliony wydał na produkcję i budowę scenografii.

MrBeast odwzorował niemal wszystkie konkurencje, które pojawiły się w serialowym oryginale. Oczywiście w materiale youtubera nikt nie umiera, tylko ze smutną miną odpada z programu. Uczestnicy grają w "Red Light, Green Light", wycinanie wzorów w ciastkach Dalgona, przeciąganie liny na platformie, w kulki, w skakanie po pułapkach na wiszącym moście. W finałowej konkurencji, zamiast krwawej gry w kalmara, odbyła się walka o... wolne krzesło.

MrBeast zrobił Squid Game
MrBeast zrobił Squid Game (MrBeast , YouTube)
MrBeast zrobił Squid Game
MrBeast zrobił Squid Game (YouTube)
MrBeast zrobił Squid Game
MrBeast zrobił Squid Game (YouTube)
MrBeast zrobił Squid Game
MrBeast zrobił Squid Game (YouTube)
MrBeast zrobił Squid Game
MrBeast zrobił Squid Game (YouTube)

$456,000 Squid Game In Real Life!

Chcielibyście, aby MrBeast wybrał Was do swojej wersji "Squid Game"?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0