serial
"Emily w Paryżu" sezon trzeci - co już wiemy o serialu?
"squid game" drugi sezon

"Squid Game" - drugi sezon potwierdzony! Powrotu tych postaci się nie spodziewacie

Źródło zdjęć: © netflix, squid game
Anna RusakAnna Rusak,13.06.2022 10:00

Drugi sezon "Squid Game" potwierdzony. Netflix i twórcy ogłosili, że powstanie kolejny sezon tego najpopularniejszego koreańskiego serialu. Co czek nas w drugim sezonie "Squid Game" i jakie postaci powrócą?

bFZYKQpv

Nie ma się co oszukiwać - Squid Game był jednym z najpopularniejszych seriali zeszłego roku. Zaledwie miesiąc po premierze serial obejrzało już 111 milionów fanów i długo znajdował się w zestawieniu najpopularniejszych programów na platformie.

O tym, że dostaniemy drugi sezon "Squid Game" było wiadomo już od dawna. Teraz plotki potwierdzili twórcy oraz Netflix i zdradzili, co czeka na nas w kolejnych odcinkach serialu.

"Squid Game" sezon 2 - co wiadomo?

Twórcy "Squid Game" właśnie potwierdzili, że dostaniemy drugi sezon "Squid Game". W niedziele Netflix na Twitterze ogłosi, że serial powróci na nasze ekrany. We wpisie znalazła się też specjalna notatka od reżysera.

Hwang obiecał powrót ulubionych postaci fanów. Oczywiście możemy liczyć na Gi-huna, czyli Gracza 456 (granego przez Lee Jung-jae) oraz antagnostę, który organizował wszysteki śmiercionośne gry (w tej roli Lee Byung-hun).

bFZYKQpx

Najwięcej emocji wzbudza jednak wiadomość reżysera, odnosząca się do powrotu zabójczej lalki, z którą zawodnicy musieli się zmienić na początku. Okazuje się, że lalka Young-hee ma chłopaka - Cheoul-su. Tutaj dla przypomnienia filmik pokazujący, jak działała jego dziewczyna:

SQUID GAME | RED LIGHT GREEN LIGHT SCENE

Drugi sezon "Squid Game" - kiedy premiera?

Jak w swoim tekście już jakiś czas temu pisał Oliwier - na drugi sezon "Squid Game" przyjdzie nam chwilę poczekaćpremiera może nastąpić nawet w 2024 roku. Biorąc pod uwagę, ile czasu zajęło twórcom powstawanie pierwszej serii, na tę drugą część opowieści nie ma co zbyt szybko liczyć.

bFZYKQpz

Ciekawe, jakie gry tym razem zafundują nam twórcy programu i czy będą tak samo krwawe jak te poprzednie. Przypomnijmy może, że reżyser wzorował się na popularnych w Korei grach dla dzieci, o czym pisze "Teleshow":


Twórcy bardzo zależało na tym, aby historia rozgrywała się w Korei i była powiązana z tamtejszymi problemami społecznymi. Stąd też pomysł, aby konkurencje, w których biorą udział zawodnicy, oparte były na popularnych w Korei grach dla dzieci. Jego przewrotność polega na tym, że niewinne gry zamieniają się w serialu w brutalną i krwawą rywalizację.

- teleshow.wp.pl

Źródło: Twitter, Netflix, teleshow.wp.pl

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Ród smoka" - Steve Toussaint odpowiada na rasistowskie komentarze: "Świat się zmienia"