justin bieber
Justin Bieber oskarżony o rasową niewrażliwość, bo nosi dredy [LOL]
Justin Bieber odzyskał mobilność twarzy

Justin Bieber znów w formie. Pokazał fanom, jak rusza całą twarzą

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,16.03.2023 13:15

Justin Bieber, który w zeszłym roku zasmucił wszystkie belieberki, odwołując trasę koncertową z powodu paraliżu części twarzy, podzielił się z fanami dobrą nowiną. Bożyszcze nastolatek opublikowało na swoim story nagranie ukazujące, jak porusza już całą buźką.

Wszystko wygląda na to, że Justin Bieber wraca do zdrowia. Gwiazdor udostępnił na Instagramie aktualizację dotyczącą mobilności twarzy po zdiagnozowaniu zespołu Ramsaya Hunta. Choroba jest zazwyczaj późnym powikłaniem zakażenia wirusem ospy wietrznej i półpaśca. W jej przebiegu dochodzi do zapalenia zwoju kolankowatego nerwu czaszkowego, co skutkuje paraliżem twarzy. Nietrudno domyślić się, że taki stan mocno ogranicza możliwości wokalne.

Na szczęście istnieją szanse na odzyskanie prawidłowych funkcji twarzy, co udowodnił swoim fanom piosenkarz. W środowym story pokazał, że może ponownie poruszać obiema stronami twarzy. Nagranie zostało podpisane "Wait for it…", a widać na nim rozglądającego się wokół Biebera, który na koniec błyska szerokim uśmiechem.

Sparaliżowana twarz i trasa koncertowa

Z powodu diagnozy zespołu Ramsaya Hunta, 29-letni piosenkarz był zmuszony do odwołania pozostałych terminów swojej światowej trasy koncertowej Justice. Obejmowała ona występy w Polsce, Czechach, Wielkiej Brytanii, Francji, Danii, Australii i Nowej Zelandii.

Bieber po raz pierwszy podzielił się tym, że cierpi na syndrom w czerwcu ubiegłego roku. "Więc dla tych, którzy są sfrustrowani moimi odwołaniami kolejnych koncertów, jestem po prostu fizycznie, oczywiście, niezdolny do ich wykonania" – powiedział na nagraniu zamieszczonym w mediach społecznościowych. "To jest dość poważne, jak widać. Chciałbym, żeby tak nie było, ale oczywiście moje ciało mówi mi, że muszę zwolnić".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
H&M kontra Justin Bieber: "Ta kolekcja to śmieci"