popkultura
Netflix nakręcił "Stranger Things 4" w miejscu kaźni Żydów i Polaków. "Oburzające"
Selena Gomez

Selena Gomez je co chce i nie zamierza przejmować się swoją wagą: "Jestem idealna"

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Selena Gomez
Anna RusakAnna Rusak,13.04.2022 13:30

Selena Gomez promuje ciałopozytywność i jedzenie bez wyrzutów sumienia. Piosenkarka zamówiła porządny zestaw z sieci fast food, dzieląc się przy okazji swoimi przemyśleniami dotyczącymi ciała.

bFPdFoer

Selena Gomez ruszyła ze stroną internetową, która ma pomagać wszystkim osobom zainteresowanym dbaniem o zdrowie psychiczne. Niedawno opowiedziała też o tym, co zmieniło się w jej podejściu po czteroletniej przerwie od social mediów. Okazuje się, że teraz z pewnością nie przejmuje się już fatfobicznymi komentarzami.

Gomez nagrała filmik, w którym wypowiada się na temat swojego aktualnego podejścia do ciała i dzieli się tym, co zamierza zjeść bez żadnych wyrzutów sumienia.

Selena Gomez i jej ciałopozytywne podejście do życia i jedzenia

Gomez od dawna zmaga się z różnymi zdrowotnymi problemami. Piosenkarka choruje na toczeń, co niestety bardzo wpływa na jej wagę. Odkąd bierze leki, jej ciało znacznie się zmieniło, co wpłynęło też na jej podejście do tego tematu.

bFPdFoet


Choruję na toczeń, zmagam się z problemami nerek i wysokim ciśnieniem. Przez kłopoty ze zdrowiem zaczęłam zwracać uwagę na kwestie związane z tym, jak patrzy się na ciało.

Selena od dawna promuje ciałopozytywne podejście - stworzyła nawet specjalną kolekcję strojów kąpielowych. W jednym z nich zapozowała nawet do zdjęcia na Instagramie, pokazując, że nie wstydzi się ani tego, jak wygląda jej ciało, ani blizn, które je zdobią.

Selena Gomez będzie jadła, co chce

Na najnowszym filmiku Selena otwarcie mówi o jedzeniu, które zamówiła. W zestawie z popularnej restauracji fast food dostała bardzo porządną porcję jedzenia i postanowiła zjeść ją bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia.

bFPdFoev


Starałam się utrzymać szczupłą sylwetkę, ale wybrałam się do Jack in the Box i wzięłam cztery tacosy, trzy sajgonki, krążki cebulowe i kanapkę z pikantnym sosem.

Selena nie zamierza przejmować się negatywnymi komentarzami dotyczącymi jej wyglądu, bo jej waga zupełnie jej nie obchodzi. Twierdzi, że zawsze znajdzie się jakieś "ale", tylko że ona sama uważa, że jest idealna taka, jaka jest.


Tak naprawdę nie obchodzi mnie moja waga, bo ludzie i tak na nią narzekają. "Jesteś zbyt drobna", "Jesteś za duża", "To nie pasuje na ciebie", bla bla bla. Jestem idealna taka, jaka jestem. Jaki jest morał tej historii? Żegnaj.

Życzymy wam dokładnie takiego samego podejścia do własnego ciała, jakie ma Selena Gomez. Ciałopozytywność to coś, co przydałoby się wszystkim, nawet naszym dwudziestoletnim influencerkom (tak, mam na myśli LexyNatsu). Jedzcie, co chcecie i nie czujcie się z tego powodu winni/winne.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Elmo zaszczepił się przeciw COVID-19. "Dla bezpieczeństwa rodziny i przyjaciół"