Selena Gomez

Ciałopozytywna Selena Gomez w stroju kąpielowym pokazuje, że nie powinniśmy wstydzić się blizn

Źródło zdjęć: © Instagram.com, LA’MARIETTE, bukunmigrace, Selena Gomez
Anna RusakAnna Rusak,05.07.2021 14:25

Niezretuszowane zdjęcia i widoczna blizna – tak Selena Gomez walczy z obsesją piękna i pokazuje, na czym polega ciałopozytywność. Te stroje kąpielowe to coś, co chcecie zobaczyć

Może jeszcze tego nie wiecie, ale od jakiegoś czasu Selena Gomez zajmuje się… projektowaniem strojów kąpielowych. Oprócz tego, że jej kostiumy są naprawdę piękne, to gwiazda chce przez swoją najnowszą kolekcję przekazać nam bardzo ważne przesłanie: wszystkie ciała „zasługują” na bikini.

Selena współpracuje z firmą La’Mariette, a jej nowa linia ma pokazywać pozytywne nastawienie do ciała i celebrować fakt, że wszystkie są piękne. Kolekcja ma dawać możliwość stworzenia sobie „kapsułkowej garderoby”, dlatego powstało kilka różnych fasonów i części. Poza tym wszystkie są dostępne w szerokiej rozmiarówce.

Czy wyróżnia się jej kolekcja?

Na każdym kostiumie kąpielowym jest nadrukowana „Aura”. Kolorystyka i wzory mają pokazywać „aurę Seleny” i sprawiać, że wszyscy, którzy noszą te zaprojektowane przez nią stroje, będą mogli poczuć się w nich tak jak ona - „najautentyczniejszą wersją siebie”.

trwa ładowanie posta...

„Jestem tak wdzięczna za to, że mogę świętować starania moich przyjaciół. Już dzisiaj ukazuje się moja współpraca z @lamariette! To, co kocham w tej marce, to to, że celebruje kobiety, które kochają swoje ciała bezwarunkowo, dając sobie łaskę, na jaką zasługują. Mam nadzieję, że Ty kochasz to tak samo jak ja”.

Skąd ta ciałopozytywność?

Selena pod jednym ze swoich postów przyznała, że na początku sama miała problem z noszeniem kostiumów kąpielowych. Głównie ze względu na bliznę, która została jej po przeszczepie nerki – gwiazda zmaga się z toczniem. Poza tym, warto pamiętać, że kiedyś też cierpiała na zaburzenia odżywiania i miała problem z zaakceptowaniem swojej sylwetki, co – jak możecie się domyślić – raczej nie pomaga na tej drodze do lubienia swojego ciała.

trwa ładowanie posta...

„Pamiętam, że po tym, jak przeszłam przeszczep nerki, na początku było mi bardzo trudno pokazywać bliznę. Nie chciałam, żeby było ją widać na zdjęciach, więc zakładałam rzeczy, które ją zakrywały. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, czuję się pewna tego, kim jestem i przez co przeszłam... i jestem z tego dumna”.

Jak widać na zdjęciach, Selena przeszła długą i zapewne niełatwą drogę, która doprowadziła ją do tego momentu. My możemy teraz tylko podziwiać jej piękne, bo zaakceptowane przez nią samą i do tego niezretuszowane ciało, czerpiąc inspirację. Pamiętajcie, że nie ma czegoś takiego jak: „ciało gotowe na bikini i plażę”. Każde ciało jest na to gotowe, bo… po prostu jest. I takiej ciałopozytywności wszyscy potrzebujemy.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0