selena gomez
Selena Gomez o depresji: Myślałam, że świat byłby lepszy, gdyby mnie nie było
Selena Gomez tłumaczy się ze swojej wagi hejterom

Selena Gomez nie wytrzymała hejtu. "Nie znacie mojej historii"

Źródło zdjęć: © Instagram, Selena Gomez
Anna RusakAnna Rusak,21.02.2023 16:00

Selena Gomez spotyka się ostatnio ze sporym hejtem. Użytkownicy TikToka naśmiewają się, że przytyła. Aktorka postanowiła wytłumaczyć się zz nadprogramowych kilogramów. Czy powinna to robić?

Selena Gomez od dawna otwarcie mówi o swojej chorobie i problemach ze zdrowiem psychicznym. Najwięcej dowiedzieliśmy się na ten temat z dokumentu "Selena Gomez: Me Myself and I", który jest dostępny na platformie Apple TV. Artystka szczegółowo opowiedziała w nim o swojej drodze do zdrowia i tym, co z jej ciałem robi toczeń.

Jednak nie do wszystkich chyba dotarło, co aktora "Zbrodni po sąsiedzku" chciała przekazać swoją historią. Ostatnio Selena Gomez nieustannie spotyka się z hejtem. Postanowiła opowiedzieć o tym na live'ie na TikToku i odnieść się do wszystkich zarzutów internautów.

Selena Gomez tłumaczy się ze swojej wagi

Choć Selena Gomez jest już chyba niestety przyzwyczajona do hejtu i bodyshamingu, na jej profilu na TikToku pojawiło się jeszcze więcej negatywnych komentarzy. Ich fala wzrosła mniej więcej na początku tego roku, gdy artystka wrzuciła zdjęcia z wakacji w bikini oraz ujęcia z sylwestra. Wtedy internauci zarzucili jej, że źle wygląda i jest gruba.

Na TikToku ostatnio pojawiło się też wiele filmików, w których ludzie naśmiewają się z tego, że Gomez przytyła. Artystka postanowiła, że nie będzie w tej sprawie milczeć. Opowiedziała o wszystkim, co czuje i z czym się zmaga.

trwa ładowanie posta...

Warto przypomnieć, że przyrost wagi w przypadku Seleny w dużym stopniu jest związany z jej chorobą. W nagraniu Gomez tłumaczy, że to leki na toczeń sprawiają, że jej waga się waha. Zaapelowała też do wszystkich, by nie czuli wstydu w związku z chorobą i tym, jak wyglądają.

- Mam tendencje do zatrzymywania dużej ilości wody w organizmie, co wpływa na moją wagę. To bardzo powszechne zjawisko (w przypadku mojej choroby przyp.red.). Z kolei, gdy przestaję brać leki, chudnę - tłumaczyła się w nagraniu Gomez.

- Chciałam tylko powiedzieć każdemu, kto odczuwa wstyd w związku ze swoją chorobą i tym, co przechodzi, że nikt tak naprawdę nie zna waszej historii. Pamiętajcie, że jesteście piękni i cudowni. Pewnie, są dni, gdy czujemy się jak gówno, ale najważniejsze jest nasze zdrowie. Moje leki są ważne. Tak, nigdy nie będę modelką - dodała, nie przejmując się Selena.

Selena Gomez Tells Body Shamers GO AWAY While Explaining Weight Gain

Ciałopozytywna Selena Gomez wspiera swoich fanów

Gomez podziękowała w nagraniu za wsparcie i zaapelowała do hejterów, aby przestali ją obserwować, jeśli wciąż zamierzają zawstydzać ludzi. Wygląd naprawdę nie jest czymś, z czego można się śmiać. Jak wielokrotnie podkreślała Selena, nigdy nie znamy historii danego człowieka, nie powinniśmy więc oceniać tego, jak wygląda. Nikt nie powinien musieć się też tłumaczyć z tego, że schudł czy przytył. Najlepiej po prostu zająć się sobą, swoim ciałem i i życiem.

Aktorka "Zbrodni po sąsiedzku" wielokrotnie wcześniej podkreślała, jak ważna jest dla niej ciałopozytywność. W swoim przekazie jest też bardzo wiarygodna. Gomez nie raz i nie dwa nagrywała się bez makijażu i śmiała się z fatfobicznych komentarzy, zamykając usta hejterom krótkim stwierdzeniem: "Jestem idealna taka, jaka jestem".

trwa ładowanie posta...

Źródło: TikTok, Popbuzz

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Selena Gomez pozwie The Weeknd? Wszystko przez "The Idol"