Lexy policzki

Lexy zrobiła sobie policzki, bo ktoś jej powiedział, że "opadła jej twarz". SERIO?!

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Lexy
Anna RusakAnna Rusak,13.04.2022 12:00

Lexy Chaplin postanowiła wstrzyknąć sobie coś w policzki tylko dlatego, że ktoś wytknął jej, że ma opadniętą twarz. Influencerka nie widzi w tym niczego złego i cieszy się z efektu, dzieląc się zdjęciami przed i po.

Chyba mamy jakąś nową, dziwną modę na wykonywanie zabiegów estetycznych przez dwudziestoletnie influencerki. Wczoraj pisaliśmy o tym, że Natsu zrobiła sobie botoks na czoło. Dzisiaj przyszedł czas na Lexy.

Była członkini Teamu X poinformowała właśnie na swoich social mediach, że zdecydowała się wstrzyknąć coś sobie w policzki. Lexy pochwaliła się też zdjęciami przed i po.

trwa ładowanie posta...


Jak tu zacząć temat… Zrobiłam coś, co… zaraz wam pokażę całą moją twarz, zrobiłam coś, co myślałam, że ja nigdy nie zrobię albo… Ostatnio Agata wytknęła mi, w sensie przykuła uwagę moją do mojej twarzy, że moja twarz po schudnięciu troszeczkę mi opadła, trochę zrobiła się taka opadnięta po prostu.


Ja wcześniej ważyłam, nie wiem, z 5 kilo więcej i jak tak szybko schudłam, to tak twarz mi opadła. Ja na to nigdy nie zwracałam jakoś uwagi, ale faktycznie tak było. I dzisiaj był dzień, gdy to faktycznie zmieniłam. Crazy. To nie jest nic drastycznego; mi bardzo zależało, żeby to był naturalny efekt, ale żeby było go widać. I ciężko mi było z wybraniem klinik, ale posłuchałam Agaty.

Lexy policzki
Lexy policzki (Instagram.com, Lexy)

Lexy i obsesja piękna

Najbardziej niepokojące w tym całym nagraniu jest chyba to, że gdyby nie jakiś zewnętrzny komentarz Lexy w ogóle nie pomyślałaby o tym, by cokolwiek w sobie zmieniać czy "naprawiać". To tylko pokazuje, jak szkodliwy wpływ ma na nas i nasze postrzeganie siebie obsesja piękna i bezsensowne komentarze z zewnątrz. W zasadzie można by tu nawet mówić o body shamingu, który też jest przecież jakąś formą przemocy.

To bardzo przykre, że jedna kobieta wprawia drugą w jakieś kompleksy, które potem trudno zaakceptować. Czasem naprawdę powinniśmy zastanowić się nad tym, co mówimy do innych osób. Najlepiej w ogóle byłoby nie komentować czyjegoś wyglądu.

trwa ładowanie posta...

Lexy, jej policzki i wpływ na obserwatorki

Jeszcze inną kwestią jest polecanie takich zabiegów swoim obserwatorkom. Biorąc pod uwagę wiek samej Lexy i jej widowni, jest to naprawdę nieodpowiedzialne zachowanie, które może wpłynąć na poczucie wartości jej obserwatorek.


Jestem bardzo zadowolona, naprawdę. Nie jest sztucznie, jest naturalnie, ale widać ten efekt. O to mi właśnie chodziło. Więc dziewczyny, jeśli szukacie jakiejś kliniki, ja i Fagata, nam się tam bardzo podoba.

Tak jak w przypadku Natsu - Lexy może robić ze swoim ciałem absolutnie wszystko, co chce. Promowanie takiego zachowania i polecanie konkretniej kliniki jest jednak po prostu szkodliwe.

Szczególnie, że nie była to jakoś bardziej przemyślana decyzja, nad którą Lexy zastanawiała się od lat. Impulsem do zrobienia sobie zabiegu na policzki był jeden zewnętrzny komentarz, więc nie jest to zachowanie, które w jakikolwiek sposób można by było pochwalać.

Warto też zaznaczyć, że Lexy zdecydowała o wykonaniu tego zabiegu m.in. tylko dlatego, że trochę schudła. Co jednak jeśli jej waga się niedługo zmieni? Jej wahania są czymś zupełnie naturalnym, niezależnym od wieku i wiążą się np. z różnymi chorobami. Nie powinniśmy więc od nich uzależniać naszych decyzji, a już na pewno nie powinny być one powodem, przez który zapisujemy się na inwazyjne zabiegi.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 27
  • emoji ogień - liczba głosów: 9
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 72
  • emoji smutek - liczba głosów: 14
  • emoji złość - liczba głosów: 19
  • emoji kupka - liczba głosów: 47
rozsądek,zgłoś
Dorosła osoba skorzystała z zabiegu dla dorosłych osób i mówi o tym głośno!!! Gdyby zrobiła sobie zabieg i nie „przyznała się” to by pudelki i inne plotkarskie strony pisały ze polepsza się i nie jest z tym szczera wobec fanów. A gdyby nic nie zrobiła to po czasie może i by od tych właśnie plotkarskich portali wypłynęły obserwacje ze jakoś tak jej się schudło i twarz dziwnie wygląda. Dla mnie to normalne, że PRZYJACIÓŁKI rozmawiają na różne tematy - w tym kwestie wyglądu - i doradzają sobie. Agata głośno mówi o swoich poprawkach także dość logiczne ze z checi pomocy doradziła swojej przyjaciółce coś według niej pozytywnego, czyli właśnie sposób na rozwiązanie jakiegoś problemu. W tym momencie zrzucacie winę za nieudane zabiegi i uzależnienia od zabiegów na dziewczynę, która nikomu nie rozkazuje ich wykonywać a jedynie opowiada kawałek swojej historii. To wy powinniście się wstydzić a nie lexy
Odpowiedz
7Zgadzam się0Nie zgadzam się