ludzie
Król szurów stanie przed sądem. Grozi mu wysoka kara
Reżyser Życia usunięty z YouTube!

Reżyser Życia stracił kanał na YouTube! [Aktualizacja: kanał przywrócony]

Źródło zdjęć: © Instagram @rezyser.zycia / Instagram @rezyser.zycia
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.03.2021 12:58

Daniel Rusin, znany w internecie jako Reżyser Życia, poinformował, że ktoś włamał się na jego kanał na YouTube i usunął twórcy cały dorobek filmowy.

Aktualizacja newsa: 16 marca kanał Reżysera Życia jest już z powrotem na YouTube.

O sprawie napisał sam Daniel Rusin na profilu na Facebooku. W poście, zaczynającym się od dramatycznie brzmiącego nagłówka "Filmy na YouTube oraz cały kanał usunięty", czytamy, że ktoś włamał się na konto Reżysera Życia i skasował cały jego dorobek filmowy. Daniel tłumaczy, iż pozostaje w kontakcie z supportem serwisu i ma nadzieję, że wkrótce odzyska dostęp do swojego kanału.

Ataki trwały od wielu miesięcy, fikcyjne konta Reżyser Życia i próby hackowania, wyłudzania nr kart kredytowych. W końcu się udało, nie wiem jak bo miałem logowanie dwuetapowe. Dzięki za wszystkie miłe komentarze i tysiące wyświetleń. Filmy nadal będą dostępne tutaj na facebooku. Pozdrawiam

- Reżyser Życia
trwa ładowanie posta...

Reżyser Życia – jeden z najpopularniejszych twórców na polskim YouTube

Kanał Reżysera Życia przed usunięciem subskrybowało ponad milion internautów. Daniel Rusin opublikował 106 filmów, które wygenerowały mu ponad 131 milionów wyświetleń. Reżyser Życia w swojej twórczości podejmował tematy ważne z perspektywy młodych ludzi, np. depresja, nastoletnie ciąże czy przemoc w szkole. Współpracował ze znanymi aktorami, m.in. Andrzejem Grabowskim i Julią Wróblewską.

trwa ładowanie posta...

Reżyser Życia – bohater megadramy z 2020 roku

Od czasu dramy z 2020 roku z udziałem Daniela Rusina wydarzyło się już tak wiele innych rzeczy, że cała sprawa może się wydawać stara jak chrzest Polski. Niemniej warto pamiętać, że Reżyser Życia jest influencerem potrafiącym wywołać kontrowersje. Przypomnijcie sobie film Gargamela, w którym dowiadujemy się o tym, że produkcja "KRADZIEŻ NA WIRUSA" wcale nie była kręcona smartfonami na odległość...

Życie Reżysera

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Mojeżycievlog,zgłoś
XD.
Odpowiedz
0like0dislike
Komentarze (1)
arrow
Praca jak wakacje. Zwiedzaj świat i zgarnij 10 tys. euro