ludzie
Kanye West założył bluzę z Janem Pawłem II i napisem "White Lives Matter"
Ralph Kamiński zachwycony Dagmarą Kaźmierską

Ralph Kamiński jest urzeczony celebrytką, która spędziła 14 miesięcy w więzieniu

Źródło zdjęć: © Vibez / Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,09.08.2021 11:56

Ralph Kamiński w wywiadzie dla Pudelka zachwycał się Dagmarą Kaźmierską i przyznał, że jest ona "wspaniałą osobą". Eeeee, czy ktoś może Ralphowi przypomnieć, że mówi o kobiecie skazanej za prowadzenie agencji towarzyskiej?

bGlmqWsz

Każdemu z nas mogą się przydarzyć gorsze dni, kiedy człowiek palnie jakąś głupotę, z której potem przez lata cisną znajomi (wyjątkiem jest Weronika "Wersow" Sowa, bo w jej przypadku nie jest to dzień, ale całe życie). Jeśli jednak jesteś znanym artystą, którego wypowiedzi śledzi Polska, musisz się liczyć z tym, że każde twoje słowo zostanie przeanalizowane pod kątem wpadki.

Trudno nie unieść brwi ze zdumienia, kiedy obejrzy się wywiad, którego Ralph Kamiński udzielił serwisowi Pudelek. 30-letni piosenkarz był akurat na gali Fryderyki 2021, kiedy otrzymał pytanie, co myśli o Dagmarze Kaźmierskiej. Wcześniej celebrytka na swoim Instagramie przyznała, że bardzo jej się spodobał jeden z utworów Ralpha pt. "Kosmiczne energie".

bGlmqWsB

Co Ralph Kamiński myśli o Dagmarze Kaźmierskiej?

30-letni piosenkarz przyznał, że jest "zaszczycony", iż Dagmara znalazła się w gronie fanek jego twórczości. - Ja uwielbiam, że w Polsce są tak barwne osobowości jak Dagmara - powiedział Ralph. - Można się nie zgadzać z jej przeszłością, nie lubić jej za to, jaka jest, za tą jej przeszłość, przyszłość. Ale to jest, proszę państwa, nieważne. Kim jesteśmy, aby kogoś oceniać i skreślać na całe życie?

Ona [Dagmara Kaźmierska] jest wspaniałą osobą, która jest tak totalnie sobą, i myślę, że dzięki niej [...] możemy się inspirować po to, by nawet w tych małych miastach [...] być tymi królowymi/królami życia.

- Ralph Kamiński

Dagmara Kaźmierska - kim jest?

Nie rozumiem, dlaczego Ralph Kamiński uważa Dagmarę Kaźmierską za inspirację. Mowa o celebrytce, która popularność zawdzięcza udziałowi w programie "Królowe życia" telewizji TTV. Mimo że obecnie Dagmara bryluje na małym ekranie, pamiętajmy, iż jej przeszłość wcale nie była kolorowa. W programie "W łóżku z Oskarem" dla wp.pl przyznała, że spędziła ponad rok w więzieniu.

bGlmqWsD

Sytuacja ta miała miejsce ponad 10 lat temu. Dagmara została wówczas skazana za prowadzenie agencji towarzyskiej i skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji - donosi serwis jastrzabpost.pl. W sumie Dagmara za kratkami spędziła 14 miesięcy.

Dagmara przyznała, że na ponad rocznej odsiadce najbardziej ucierpiał jej ośmioletni wówczas syn, Conan. - On bardzo to przeżył. Jego poduszka była codziennie mokra od łez. Babcia mi opowiadała. On gorzej to przeżył niż ja - tłumaczyła Kaźmierska, dziwnym trafem nie wspominając o stanie psychicznym kobiet, które zmuszała do prostytucji...

Kto z Was, podobnie jak Ralph, jest zachwycony Dagmarą?

trwa ładowanie posta...

To nie pierwszy raz, kiedy Ralph Kamiński udziela nietrafionych opinii. W 2020 roku piosenkarz wywołał internetową burzę w podcaście "Dwa Światy". Ralph stwierdził, że "artyści powinni chodzić do psychologa", ale już pracownicy sklepów niekoniecznie potrzebują takiego wsparcia. Słuchacze audycji zarzucili piosenkarzowi, że jest odklejony od rzeczywistościkreuje się na wielkiego artystę.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Karol,zgłoś
Skoro minęło 10 lat to autor zapomina, że w świetle prawa osoba ta traktowana jest jak nie karana i może w ogóle na takie pytania odpowiadać komukolwiek. Odsiwdziała, co kej zasądzono, odbyła 10 leni okres próby i podstawą jest to, że wg prawa dług spłaciła. I to dotyczytakże takich przestępstw. Człowiekowi dano to prawo po to, aby nie musiał całe życie z tego tłumaczyć się, bo wtedy zakłada się,że raz skazany człowiek nigdy się nie zmieni. Artykuł napisany trndencyjnie i tchnie stronniczością. Nie lubię Dagmary, bo ten tup charakteru mi nie odpowiada, ale nie widzę powodów, aby skoro praeo w imieniu społeczeństwa ją rozliczyło i zatarło jej wyrok by to społeczeństwo, a przynajmniej grupa ludzi miała wciąż jakieś "ale". Autorowi artykułu życzę świętości aż się od niej pos......a. :)
Odpowiedz
3
like
1
dislike
PiotrPP,zgłoś
Bardzo ją lubię, oglądam, nikt nie jest święty i idealny, ludzie potrafią tylko kogoś oceniać a nie znam osób świętych, nawet Ci w Biblii nie byli bez grzechu. Jakby każdy patrzył na siebie, a nie oceniał innych nie znając świat byłby lepszy. A tak … brzydko się nie wypowiem.
Odpowiedz
0
like
1
dislike
Komentarze (2)
arrow
Król szurów skazany. Obrażał w internecie poznańskich lekarzy