ludzie
Jarosław Kaczyński proponuje młodym "nowy model życia". A mi jest słabo [OPINIA]
Harry Styles - koncerty tylko dla zaszczepionych

Harry Styles złamał serca antyszczepionkowych fanów. Kazik powinien wziąć przykład?

Źródło zdjęć: © Harry Styles / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,26.08.2021 13:34

Skąd wiadomo, że Harry Styles nie czerpie wiedzy z filmów z żółtymi napisami i z livestreamów na fanpejdżu Edyty Górniak? Otóż muzyk ogłosił, że na jego koncerty wejdą tylko osoby zaszczepione lub posiadające negatywny test na COVID-19. Bijemy brawo?

bGxnneXn

Mimo czwartej fali koronawirusa majaczącej na horyzoncie, świat powoli wraca do popandemicznej normalności. Większość barów i restauracji działa bez problemów, podróżowanie z certyfikatem jest banalnie proste, a osoby z nadmiarem energii od siedzenia w domu mogą się wyszaleć na koncertach. - I fajnie jest, fajniusio - chciałoby się zacytować w tym momencie Daria ze "Ślepnąc od świateł".

Jeśli mowa o chodzeniu na koncerty, to konieczne trzeba powiedzieć, że Harry Styles rusza w trasę. Muzyk podczas "Love on Tour 2021", która startuje 4 września w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas, odwiedzi wiele miast w Stanach Zjednoczonych. Ale uwaga! Wejście na koncert, aby posłuchać "Adore You" czy "Sign of the Times", będzie wymagało od fanów nie tylko biletów...

bGxnneXp

Harry Styles - ograniczenia dla antyszczepionkowców

Fani twórczości Harry'ego Stylesa przed wejściem na jego koncert będą musieli przedstawić certyfikat zaszczepienia lub negatywny test na COVID-19 przeprowadzony w ciągu 48 godzin przed eventem - donosi serwis "Rolling Stone". Ponadto w trakcie koncertu wymagane jest, aby wszyscy - zarówno publiczność, jak i obsługa obiektu - zakrywali usta i nos za pomocą maseczek.

Harry Styles - jak przystało na ikonę muzyki - promuje bezpieczne i odpowiedzialne zachowania

Artysta uzasadnił konieczność wprowadzenia dodatkowych zabezpieczeń na Instagramie: - Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy was wszystkich podczas trasy koncertowej. Chciałbym jednak, abyście wiedzieli, że nasz zespół i obsługa robią wszystko, co się da, aby chronić się nawzajem po to, by każdy chętny mógł wziąć udział w koncercie, dlatego prosimy was o zabezpieczanie się.

Harry Styles
Harry Styles (Instagram @harrystyles )

Jak myślicie - czy Kazik i Kult wezmą przykład z młodszego kolegi z branży i zorganizują koncerty tylko dla osób zaszczepionych i w maseczkach? W czerwcu polski zespół rockowy wydał oświadczenie, że na takowych nie zamierza występować. Być może, gdyby Kazik zmienił zdanie, to przynajmniej jeden nastolatek z własnej woli zechciałby sięgnąć po jego twórczość...

Harry Styles - Golden (Official Video)

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Nikola,zgłoś
Tuż przed napisaniem : Stop hejt, twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych. Zapoznajcie z tym solidnie redaktorzynę tego...artykułu.
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Nick,zgłoś
Super :) ja juz się zaszczepilam i czekam na koncert w Krakowie !
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (2)
arrow
Zbita Filiżanka na YouTube. Stereotypy, obrażanie i szurowanie