ludzie
Maffashion reklamuje piwo na Instagramie. Fani: "Jakby Polska była za mało rozchlanym państwem…"
Emma Watson wróciła do aktywności w social mediach

Emma Watson zrobiła coś, czego nie robiła przez 9 ostatnich miesięcy

Źródło zdjęć: © YouTube / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.05.2021 13:46

Brytyjska aktorka i modelka przerwała swoją ciszę w mediach społecznościowych. Po 9 miesiącach odkąd ostatni raz opublikowała cokolwiek w Internecie, Emma Watson uaktywniła się na Twitterze i odniosła się do kwestii związanych z jej życiem prywatnym.

bFZYCQVv

Sierpień 2020 roku. Właśnie wtedy Emma Watson była po raz ostatni aktywna w social mediach. Od tamtego czasu na profilach społecznościowych filmowej Hermiony Granger panowała cisza. Taki stan rzeczy dawał fanom Emmy powody do snucia plotek i domysłów, co dzieje się w życiu 31-letniej modelki i aktorki. Aż 17 maja 2021 roku stało się coś, czego nikt się nie spodziewał – Emma zatweetowała.

Emma zdementowała pogłoski, jakoby była zaręczona ze swoim chłopakiem, Leo Robintonem. – Plotki o tym, czy jestem zaręczona, czy nie, albo czy moja kariera "jest uśpiona, czy nie", to sposób, aby nabijać dzięki mnie kliknięcia i to niezależnie od tego, czy mówimy o prawdzie, czy o kłamstwie – napisała Emma Watson. – Jeśli będę miała newsa, obiecuję, że się nim z wami podzielę.

Jak Emma Watson spędza okres pandemii?

– W międzyczasie proszę was o to, abyście założyli, że brak wiadomości ode mnie oznacza, iż po cichu spędzam pandemię tak, jak większość ludzi – tłumaczy Emma Watson. Następnie dodaje, że: – Nie udało mi się zrobić chleba na zakwasie (!), opiekuję się moimi bliskimi i robię wszystko, co w mojej mocy, aby nie rozprzestrzeniać wirusa, z którym wciąż zmaga się tak wielu ludzi.

Przesyłam wam wiele miłości, mając nadzieję, że u was wszystko w porządku i trzymacie się tak dobrze i szczęśliwie, na ile jest to możliwe w tych dziwnych czasach. Raz jeszcze dziękuję tym, których ciężka praca zapewnia nam wszystkim bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.

- Emma Watson

Emma Watson uaktywniła się w social mediach po tym, jak przyłapali ją paparazzi

Do czego odnosi się Emma, kiedy pisze o "nabijaniu na niej kliknięć"? Prawdopodobnie ma na myśli niedawną publikację "Daily Mail". Portal udostępnił zdjęcia aktorki i jej chłopaka, Leo Robintona, kiedy para spacerowała ulicami Los Angeles. Artykuł sugerował, że Emma i Leo mogą być zaręczeni.

No cóż, jak powiedziała sama Emma – jeśli będzie miała coś do powiedzenia, na pewno to wyjawi.

Zastanawiacie się, jak znaleźć pracę? Rozsyłacie mnóstwo CV, ale nikt nie odpowiada? Sprawdźcie, na czym polega Her Impact!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Tajemnicze kody QR na ulicach Warszawy. Czy to powrót Kuby Grabowskiego (Quebonafide)?