Emma Watson wróciła do aktywności w social mediach

Emma Watson zrobiła coś, czego nie robiła przez 9 ostatnich miesięcy

Źródło zdjęć: © YouTube / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.05.2021 15:46

Brytyjska aktorka i modelka przerwała swoją ciszę w mediach społecznościowych. Po 9 miesiącach odkąd ostatni raz opublikowała cokolwiek w Internecie, Emma Watson uaktywniła się na Twitterze i odniosła się do kwestii związanych z jej życiem prywatnym.

Sierpień 2020 roku. Właśnie wtedy Emma Watson była po raz ostatni aktywna w social mediach. Od tamtego czasu na profilach społecznościowych filmowej Hermiony Granger panowała cisza. Taki stan rzeczy dawał fanom Emmy powody do snucia plotek i domysłów, co dzieje się w życiu 31-letniej modelki i aktorki. Aż 17 maja 2021 roku stało się coś, czego nikt się nie spodziewał – Emma zatweetowała.

Emma zdementowała pogłoski, jakoby była zaręczona ze swoim chłopakiem, Leo Robintonem. – Plotki o tym, czy jestem zaręczona, czy nie, albo czy moja kariera "jest uśpiona, czy nie", to sposób, aby nabijać dzięki mnie kliknięcia i to niezależnie od tego, czy mówimy o prawdzie, czy o kłamstwie – napisała Emma Watson. – Jeśli będę miała newsa, obiecuję, że się nim z wami podzielę.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Jak Emma Watson spędza okres pandemii?

– W międzyczasie proszę was o to, abyście założyli, że brak wiadomości ode mnie oznacza, iż po cichu spędzam pandemię tak, jak większość ludzi – tłumaczy Emma Watson. Następnie dodaje, że: – Nie udało mi się zrobić chleba na zakwasie (!), opiekuję się moimi bliskimi i robię wszystko, co w mojej mocy, aby nie rozprzestrzeniać wirusa, z którym wciąż zmaga się tak wielu ludzi.

trwa ładowanie posta...

Przesyłam wam wiele miłości, mając nadzieję, że u was wszystko w porządku i trzymacie się tak dobrze i szczęśliwie, na ile jest to możliwe w tych dziwnych czasach. Raz jeszcze dziękuję tym, których ciężka praca zapewnia nam wszystkim bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.

- Emma Watson
trwa ładowanie posta...

Emma Watson uaktywniła się w social mediach po tym, jak przyłapali ją paparazzi

Do czego odnosi się Emma, kiedy pisze o "nabijaniu na niej kliknięć"? Prawdopodobnie ma na myśli niedawną publikację "Daily Mail". Portal udostępnił zdjęcia aktorki i jej chłopaka, Leo Robintona, kiedy para spacerowała ulicami Los Angeles. Artykuł sugerował, że Emma i Leo mogą być zaręczeni.

No cóż, jak powiedziała sama Emma – jeśli będzie miała coś do powiedzenia, na pewno to wyjawi.

trwa ładowanie posta...

Zastanawiacie się, jak znaleźć pracę? Rozsyłacie mnóstwo CV, ale nikt nie odpowiada? Sprawdźcie, na czym polega Her Impact!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0