Przyszła na lot bez stanika

Przyszła na lot bez stanika. Reakcja ludzi nią wstrząsnęła

Źródło zdjęć: © djette_kiwi / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,07.02.2024 16:15

To miał być dla niej zwykły lot do domu. Skończyło się na traumie z powodu prześwitującej odzieży. Artystka Lisa Archbold zapamięta tę podróż do końca życia.

Lisa Archbold jest piosenkarką, kompozytorką i didżejką. Pod koniec stycznia wracała z festiwalu filmowego w Utah do San Francisco. Samolot stał na pasie startowym i wszyscy pasażerowie zajęli miejsca, gdy obsługa nagle wezwała kobietę na czoło pokładu.

Stewardessa próbowała wyprowadzić artystkę z samolotu. Tak przynajmniej wynika z wersji wydarzeń poszkodowanej kobiety. Lisa w komentarzu dla "Yahoo News Australia" powiedziała, że otrzymała od obsługi naganę za to, jak się ubrała. Usłyszała, że odsłania zbyt dużo i jest obraźliwa wobec innych pasażerów.

trwa ładowanie posta...

Bez stanika w samolocie. Wyszła potężna afera

Co miała na sobie didżejka? Długie spodnie i luźną koszulkę. Problemem dla obsługi lotu był brak stanika, przez co kobiecie prześwitywały sutki. Lisa ubłagała stewardessę, by pozwoliła jej zostać na pokładzie. Warunek był taki, aby zakryła się kurtką. Artystka nie ma wątpliwości. - To było upokorzenie - powiedziała mediom.

Lisa jest osobą queer. Według niej to był powód, przez który została niesprawiedliwie potraktowana podczas lotu. Przy wyjściu z maszyny nie omieszkała wyrazić oburzenia obsłudze. W odpowiedzi usłyszała, że polityka linii Delta Airlanes wymaga od kobiet, aby zakrywały ciało. Lisa uważa, że jest to "obrzydliwe".

trwa ładowanie posta...

Lot bez stanika? Tak zareagowali ludzie

Jak podaje "The Independent", Delta Airlanes skontaktowały się z artystką w celu przeprosin. Kobieta zaprzecza, aby coś takiego miało miejsce.

"Nie chcę przeprosin, ale tego, by Delta interesowała się bezpieczeństwem swoich pasażerów. Styl ubioru to subiektywna sprawa. Dlatego jest polem do nadużyć. Zamiast ograniczać ludzi zajmijmy się tym, aby byli bezpieczniejsi" - przekazała artystka dla "The Independent".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 14
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 21
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 62
nie powinna być wpuszczona do samolotu. Trzeba WIEDZIEĆ GDZIE I JAK SIE UBRAĆ.
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się
Emeryt,zgłoś
Są tacy faceci co pod spodniami nie noszą bielizny i też będą wyrzucani z samolotu bo prącie pod spodniami widać po której stronie leży czy też mają zakrywać się kurtką ???
Odpowiedz
3Zgadzam się2Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Hmmmm,zgłoś
I na tym polega problem, że widzi się tylko czybek własnego nosa. Tak trudno wczuć się w odczucia innych osób i po myśleć, że te osoby też mogły poczuć sie nieswojo z powodu jej ubioru.... nasza wolność kończy die tam, gdzie wchodzimy w strefę cudzej wolności.
Odpowiedz
9Zgadzam się4Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 16