Przyszła na lot bez stanika. Reakcja ludzi nią wstrząsnęła
To miał być dla niej zwykły lot do domu. Skończyło się na traumie z powodu prześwitującej odzieży. Artystka Lisa Archbold zapamięta tę podróż do końca życia.
Lisa Archbold jest piosenkarką, kompozytorką i didżejką. Pod koniec stycznia wracała z festiwalu filmowego w Utah do San Francisco. Samolot stał na pasie startowym i wszyscy pasażerowie zajęli miejsca, gdy obsługa nagle wezwała kobietę na czoło pokładu.
Podobne
- Włosy łonowe na wybiegu. Maison Margiela szokuje nową kolekcją
- Zjadł na scenie surowe mięso. Czy Matty Healy oszalał?
- Przesadziła z operacjami twarzy. Nie poznali jej na lotnisku
- Justin Bieber krzyczy na paparazzi. Internet trzyma jego stronę
- Biała sukienka na wesele? Można to zrobić pod pewnym warunkiem
Stewardessa próbowała wyprowadzić artystkę z samolotu. Tak przynajmniej wynika z wersji wydarzeń poszkodowanej kobiety. Lisa w komentarzu dla "Yahoo News Australia" powiedziała, że otrzymała od obsługi naganę za to, jak się ubrała. Usłyszała, że odsłania zbyt dużo i jest obraźliwa wobec innych pasażerów.
Bez stanika w samolocie. Wyszła potężna afera
Co miała na sobie didżejka? Długie spodnie i luźną koszulkę. Problemem dla obsługi lotu był brak stanika, przez co kobiecie prześwitywały sutki. Lisa ubłagała stewardessę, by pozwoliła jej zostać na pokładzie. Warunek był taki, aby zakryła się kurtką. Artystka nie ma wątpliwości. - To było upokorzenie - powiedziała mediom.
Lisa jest osobą queer. Według niej to był powód, przez który została niesprawiedliwie potraktowana podczas lotu. Przy wyjściu z maszyny nie omieszkała wyrazić oburzenia obsłudze. W odpowiedzi usłyszała, że polityka linii Delta Airlanes wymaga od kobiet, aby zakrywały ciało. Lisa uważa, że jest to "obrzydliwe".
Lot bez stanika? Tak zareagowali ludzie
Jak podaje "The Independent", Delta Airlanes skontaktowały się z artystką w celu przeprosin. Kobieta zaprzecza, aby coś takiego miało miejsce.
"Nie chcę przeprosin, ale tego, by Delta interesowała się bezpieczeństwem swoich pasażerów. Styl ubioru to subiektywna sprawa. Dlatego jest polem do nadużyć. Zamiast ograniczać ludzi zajmijmy się tym, aby byli bezpieczniejsi" - przekazała artystka dla "The Independent".
Popularne
- Doda powiesiła Labubu na Łódź Summer Festival. Wybrała PRZEMOC
- Treści dla dorosłych znikają z X? Blokada dotyczy całej Europy (tak, Polski też)
- Tea - randkowa aplikacja tylko dla kobiet jest hitem w USA. Chroni przed toksykami?
- Influencerka znalazła robaka w najdroższej drożdżówce w Polsce. "Już ich nie kupię"
- W sklepach pojawiło się malinowe masło. Czy to może być dobre?
- Fanki Louisa Tomlinsona kilka dni czekają na koncert idola. Kolejka już ruszyła
- Czwarty sezon "Sabotażysty" Reziego nadchodzi. Kto weźmie udział w programie?
- Mortalcio ma nową dziewczynę? Zagrała w jego teledysku
- Kacper Błoński robi tatuaże na Łódź Summer Festival. Czy to bezpieczne dziarać się w takich warunkach?