Federacja Prime MMA nie płaci zawodnikom? Zawodnik GRZMI

Prime MMA nie płaci zawodnikom? Sprawdź, o kogo chodzi

Źródło zdjęć: © Canva, Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,03.02.2023 12:00

Czy Prime MMA nie płaci zawodnikom? Kolejne osoby twierdzą, że nie otrzymały zapłaty za walkę na ostatniej gali Prime MMA 4. Konrad Skolimowski, pseudonim Skolim, straszy wezwaniami przedsądowymi, a Esmeralda Godlewska nie przebiera w słowach. O co tu chodzi?

W sieci coraz częściej mówi się, że gale freak fightowe straciły sporo pary w końcówce ubiegłego roku. Mniejsze zainteresowanie fanów, niższa sprzedaż biletów i PPV - wszystko to może świadczyć, że szał na walki freaków w Polsce się zmiejsza. Nic nie trwa wiecznie, ale warto przypomnieć, że Fame MMA dobije zaraz do 17. odsłony.

Pojawiły się doniesienia o tym, że federacja Prime MMA miała nie zapłacić części zawodników za ich udział w ostatniej odsłonie. Głos zabrali Esmeralda Godlewska i Konrad Skolimowski, fighterzy ostatnich gal.

Konrad Skolimowski: "Macie dwa przedsądowe wezwania"

Jedną z pierwszych osób, która nagłośniła problem braku wypłat, był Konrad Skolimowski, pseudonim Skolim, który przekazał na Instagramie, że federacja Prime MMA od 26 listopada nie zapłaciła mu za walkę:

"Prime MMA, mam nadzieje że to jakaś pomyłka z waszej strony, a nie bandyckie metody. Od walki, czyli 26 listopada, czekam na wypłatę wynagrodzenia!!! Przypominam po raz kolejny, ponieważ na waszym e-mail macie już dwa przed sądowe wezwania! Straszne jest to że ci najbogatsi mają największy problem z przestrzeganiem umów! - pisze w poście na Instagramie.

trwa ładowanie posta...

Co ciekawe, wpis Skolima skomentował także… Norman Parke, który zrezygnował z walki na Prime Show 4. Potwierdził, że problem z wypłatami był powodem, przez który zdecydował się nie walczyć:

"Teraz wiecie, dlaczego nie walczyłem!!! Ale hej, Norman Parke boi się Adama… - napisał.

Prime MMA i problemy z wypłatami dla zawodników

Kolejną osobą jest Esmeralda Godlewska, która walczyła na Prime MMA 4. Niedawno na Instagramie określiła federację jako "zj**aną". Dodała, że miało jej się zbierać na wymioty, gdy słyszała tłumaczenia federacji na temat zaległych wypłat:

"Chcecie smaczki i prawdę z tego zj**anego Prime MMA, bo mnie bierze już na wymioty, gdy słucham pier**lenia bezrąka i reszty właścicieli donoście wypłat zawodników i ich traktowania?" - zapytała się na Stories.

trwa ładowanie posta...

Ziemowit Piast Kosakowski, przegrany w walce z Jasiem Kapelą (całkiem przypadkowo - w federacji Prime), na Twitterze przekazał, że słyszał, że niektórzy zawodnicy nie otrzymali pełnych wynagrodzeń za walkę:

trwa ładowanie posta...

Warto dodać, że Paweł Jóźwiak, osoba współpracująca z federacją Prime MMA, walczy 3 lutego na gali Fame MMA 17 z Michałem Baronem, czyli Boxdelem. Pytany o problemy z wypłatami z Prime twierdził, że wszystkie zostały zrealizowane.

Warto dodać, że sama federacja jeszcze się nie odniosła do tych oskarżeń, a na brak wypłat poskarżyła się tylko (?) dwójka zawodników. Czekamy na rozwój sytuacji.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2