trendy
"Chcę dotknąć twój tyłek." Youtuber napastuje nastolatki w Krakowie
Pracownicy KFC z Australii marnowali jedzenie

Pracownicy KFC lizali upieczone kurczaki. Nagranie trafiło na TikToka

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / TikTok, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,28.10.2022 07:00

Pracownicy jednego z australijskich lokali KFC zyskali światową sławę. Wszystko za sprawą nagrania, które opublikowali na TikToku. Na filmie widać, jak rozrzucają jedzenie po restauracji i liżą kawałki gotowych kurczaków.

bGxvwalf

Grupa pracowników KFC z Australii pokazała na TikToku, jak spędza czas w pracy. Na nagraniu widać, że jeden z pracowników wyjmuje tacę z kurczakami z pieca, a inna osoba chwyta upieczone mięso, po czym je liże i gryzie. Na kolejnej scenie pracownik otwiera szeroko usta, aby połknąć porcję frytek. Część spada ubranie robocze i na podłogę. Film kończy się ujęciem na osobę, która sięga dłonią do pojemnika z sałatą, po czym wkłada ją sobie do ust. Jedzenie wypada z ust i spada z powrotem do pojemnika.

Pracownicy KFC z Australii zdobyli sławę na TikToku

Pracownicy KFC opublikowali nagranie na TikToku. Film w krótkim czasie zdobył ponad 500 tys. wyświetleń. Internauci w komentarzach wezwali sieć fast foodów do stanowczej reakcji. "Wysyłam to do centrali firmy", "Czy ktoś wam powiedział, że jesteście zwolnieni?", "Czyli to robicie z moim jedzeniem?", "To jest obrzydliwe". To niektóre komentarze pod skandalicznym filmem.

trwa ładowanie posta...

Autorka nagrania, którą ma być młoda Australijka z Brisbane, podpisała film "czas zamknięcia". To sugeruje, że film powstał, gdy lokal kończył pracę, a przygotowanego jedzenia nie udało się sprzedać. To i tak nie tłumaczy, dlaczego pracownicy marnowali potrawy. Nagranie miało powstać w lokalu KFC w Queensland.

bGxvwalh

Nie wiadomo, jakie konsekwencje czekają pracowników restauracji. Zagraniczni dziennikarze skontaktowali się z australijskim oddziałem KFC, ale firma nie odpowiedziała na prośbę o komentarz do sprawy.

KFC staffs' disgusting behaviour | TICKER NEWS

Źródło: Daily Mail

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Tajemnicze morderstwo studentów w Idaho. Policja bezradna