lifestyle
TVP pokazuje Zenka w materiale o spadających Perseidach…
Jadł KFC przez 30 dni. Jakie są efekty?

Jadł TYLKO KFC przez 30 dni. Jak się czuje fitnessowy guru po pochłonięciu 100 000 kalorii?

Źródło zdjęć: © TikTok
Oliwier NytkoOliwier Nytko,06.12.2021 06:21

Ile można wytrzymać, jedząc jedynie fast foody? Fitnessowy guru, Conan Visser, zmusił się do jedzenia przez miesiąc jedynie w KFC. Jakie są efekty?

bFZOGYHT

Jak to się mówi: wszystko, co z umiarem, jest dobre. Jeżeli nie robimy czegoś w nadmiarze, to nic się nam nie powinno stać - to tyczy się również jedzenia w restauracjach fast food. Ale co z codziennym stołowaniem się w takim przybytku?

W Polsce podobny eksperyment przeprowadził Dymitr Błaszczyk z kanału "Sprawdzam Jak". W kwietniu 2018 roku spożywał wyłącznie KFC przez 7 dni. Wyszło… średnio: m.in. przytył 1,5 kg. A dzisiejszy bohater?

Jadł przez miesiąc tylko KFC

Conan Visser na swoim tiktoku przeprowadza różne eksperymenty na swoim ciele. Ostatnio sprawdzał, jak dieta typu KFC wpłynie na jego ciało. Przez 30 dni jego jadłospis składał się tylko z burgerów, kurczaków i frytek z popularnej restauracji.

Przed 30-dniowym wyzwaniem::

Żywił się KFC przez 30 dni. Jak teraz wygląda?
Żywił się KFC przez 30 dni. Jak teraz wygląda? (Tiktok)

Po ponad czterech tygodniach, waga Conana nie wskazywała początkowych 75 kg, a 82,6 kg. To daje średnią dodatkową wagę na poziomie 1,7 kg na tydzień - blisko tego, co zanotował Dymitr.

Conan po "diecie KFC""

Żywił się KFC przez 30 dni. Jak teraz wygląda?
Żywił się KFC przez 30 dni. Jak teraz wygląda? (Tiktok)

Największe zmiany? W głowie i w zdrowiu

Zmiany przeszło nie tylko jego ciało. Visser doświadczył obniżenia jego pewności siebie i ogólnego pogorszenia zdrowia psychicznego.

bFZOGYHV

Moje poczucie własnej wartości, moja pewność siebie spadła i moje zdolności rozwiązywania konfliktów i sposób interakcji z ludźmi - wszystko się pogorszyło.

To dlatego, że ten rodzaj diety uwalnia więcej serotoniny i mniej dopaminy, więc nie tylko czujesz się niezmotywowany i mniej pozytywnie, ale jesteś również szczęśliwszy, będąc na kanapie, nic nie robiąc.

Zauważył zmiany w swoim ciele w ciągu pierwszych kilku dni. Zaczął odczuwać bóle brzucha oraz musiał się nagle udawać za potrzebą kilka razy dziennie. Wyniki tomografii komputerowej wykazały, że jelita naszego bohatera były zablokowane z powodu braku błonnika w posiłkach.

Żywił się KFC przez 30 dni. Jak teraz wygląda?
Żywił się KFC przez 30 dni. Jak teraz wygląda? (Tiktok)

Ile zostało wydane na dietę "typu KFC"?

Na codzienne stołowanie się w KFC Conan Visser wydał 1000 dolarów australijskich, czyli 2860 zł. Daje to dzienną cenę diety w wysokości 95 złotych. W tym czasie Conan spożył ponad 100 000 kalorii.

bFZOGYHX

To by się zgadzało z tym, co odczuwał Dymitr - jednak on wydawał "tylko" 350 zł na tygodniowe stołowanie się w tej restauracji. Mówił też podobnie o przebiegu wyzwania: dokuczała mu zgaga, tracił poczucie humoru i "wpadał w marazm życiowy". Starał się aktywnie ćwiczyć, ale kompletnie nie miał ochoty na takie aktywności.

Na koniec: wszystko jest dla ludzi, ale w odpowiednich dawkach. Zjedzenie raz na jakiś czas KFC czy McDonald’s nie wpłynie na was negatywnie. Te filmy pokazują najgorszy możliwy przypadek - ale warto poznać skutki takiej diety.

7 DNIOWA DIETA KFC - CO SIĘ STANIE?!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
iPhone 14: Wygląd, nowości i spodziewana data premiery. Warto czekać?