popkultura
Urodziny BTS na smutno? Boysband świętuje w niepełnym składzie
Czy Kanye West się zaszczepił?

Australia ostrzega Kanye Westa. Jeśli się nie zaszczepił, nie może koncertować

Źródło zdjęć: © YouTube, Canva
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,31.01.2022 15:48

W 2020 roku Kanye West powiedział, że zaszczepienie się oznacza naznaczenie się "znakiem bestii". Czy dwa lata później zmienił swoje poglądy? Oby tak, bo w innym przypadku będzie musiał odwołać trasę koncertową w Australii.

W 2022 roku Kanye West będzie niezwykle aktywnym artystą. 22 lutego ukaże się kontynuacja albumu "Donda" - aczkolwiek nie warto się przywiązywać do tej daty, biorąc pod uwagę, że terminowość nie jest mocną stroną Ye. Według zagranicznych mediów Kanye West planuje w tym roku zaprezentować swój nowy materiał fanom z Australii. Jednak aby to zrobić, artysta musi spełnić pewien warunek.

Premier Australii Scott Morrison ostrzegł amerykańskiego rapera, że jeśli chce koncertować w Australii, musi się w pełni zaszczepić. Od tej zasady nie ma żadnych wyjątków. W połowie stycznia Australia anulowała wizę Novaka Djokovicia, kiedy okazało się, że sportowiec przyjechał na turniej tenisowy bez certyfikatu osoby zaszczepionej.

Zasady są takie, że musisz być w pełni zaszczepiony. Nie robimy od tej zasady żadnych wyjątków. Nieważne kim jesteś, musisz przestrzegać naszych zasad. Wtedy jesteś mile widziany. Jeśli nie chcesz się stosować do zasad, nie wpuścimy cię.

- Scott Morrison

Kanye West - Heaven and Hell

Czy Kanye West jest zaszczepiony?

Nikt poza amerykańskim raperem nie zna odpowiedzi na to pytanie. W wywiadzie z 2021 roku Kanye West przyznał, że przyjął jedną dawkę szczepionki, jednak rok wcześniej w rozmowie z magazynem "Forbes" artysta stwierdził, że przyjęcie szczepionki jest równoznaczne z naznaczeniem się "znakiem bestii".

trwa ładowanie posta...

Myślicie, że Kanye West nadal uważa, że szczepionka oznacza "znak bestii"? Być może raper powinien w pierwszej kolejności rozważyć przyjazd do Polski, gdzie ruch antyszczepionkowy ma się bardzo dobrze. Proepidemicy sądzą, że każdy zgon to naglica.

Źródło: The Guardian

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Komentarze (0)
arrow
Żółty Putin. Czy to dzieło Patryka Vegi?