Najsmaczniejsze pomysły na piknik według TIKTOKA!

Najsmaczniejsze pomysły na piknik według TIKTOKA!

Źródło zdjęć: © TikTok / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,26.05.2021 15:20

Nie ufam osobie, która nie uważa, że piknik to jedna z najprzyjemniejszych form spędzania wolnego czasu. No bo jak można nie kochać siedzenia z kocykiem na trawie i obżerania się słodkościami?

Lato zbliża się wielkimi krokami. Kiszenie się w domu, kiedy za oknem słońce tak przyjemnie świeci, jest bezsensowne. Jak wykorzystać wolne popołudnie, skoro pogoda sprzyja wypadom łono natury? Zorganizować piknik! Jeśli nie macie pomysłu, jak to zrobić, wybrałem kilka klipów z TikToka, dzięki którym się zainspirujecie. Miłego oglądania!

Idziemy na piknik z TikTokiem!

TikTok słynie z tego, że zapoczątkowuje nietypowe trendy. Nie inaczej jest w tym przypadku. Autorka poniższego klipu zabiera na piknikowy koc tort, po czym kroi ciasto za pomocą... kieliszków do wina. Hit czy kit? A może WTF?

trwa ładowanie posta...

Chodzicie na piknik z koszem? Pff, nie zachowujcie się jak boomerzy. Dzisiaj na piknik chodzi się z... termosem. Albo termosopodobnym czymś, co reklamują twórcy poniższego tiktoka. Na filmiku widać, jak zmieścić dużą ilość jedzenia w niewielkim lunchboxie.

trwa ładowanie posta...

OMOMOMOMOM

Jaka jest najlepsza piknikowa przekąska? Zapewne odpowiecie, że ciastka, chiperki, picka, paluszki, rogaliki.

Nie macie racji. Najsmaczniejszym daniem jest SUSHI.

trwa ładowanie posta...

Udostępnianie materiałów z tak bajecznie widokowych miejsc, jak na poniższym tiktoku, powinno być zakazane. Parka siedzi z piknikowym kocem na zielonej, soczystej trawie, a przed ich oczami rozciąga się widok na porośnięte lasem wzgórza. Czy można sobie wyobrazić bardziej sielski krajobraz? Ech, chcę już wakacje.

trwa ładowanie posta...

Jak zorganizować piknik? TikTok podpowiada!

Wiedzieliście, że istnieje taki zawód jak "organizatorka luksusowych pikników"? Pewna tiktokerka pokazuje, jak wygląda codzienność w tego typu pracy. Na poniższym materiale zobaczycie, jak odbywa się luksusowy piknik. Przypomina on obiad w prestiżowej restauracji – goście otrzymują pozłacaną zastawę stołową, kwiaty, fancy poduszki i... gry planszowe.

trwa ładowanie posta...

Tiktokerki wpadły na pomysł, aby podczas ich pikniku wszystko było czarne. Ubrały się więc w czarne sukienki, przygotowały czarne hamburgery, kupiły czarne chipsy, czarne lizaki, czarną wodę, czarne pączki, czarne paluszki. Jak widać na poniższym materiale – wszechobecna czerń wpłynęła korzystnie na nastrój tiktokerek.

trwa ładowanie posta...

Kolejna twórczyni udowadnia, że jeśli najdzie Was ochota na zorganizowanie pikniku, to możecie go zrobić wszędzie i ze wszystkiego. Tiktokerka urządziła budżetową ucztę podczas... podróży pociągiem. Nikt nie powiedział, że piknik musi odbywać się na kocyku w parku!

trwa ładowanie posta...

Na koniec zestawienia zabieram w Was we włoskie Alpy. Włączcie poniższego tiktoka i przyznajcie, że za zorganizowanie pikniku w TAKIM miejscu dalibyście sobie odciąć język...

trwa ładowanie posta...

Zainspirowaliście się którymś z powyższych tiktoków? A może chcecie się podzielić własnymi pomysłami na idealny piknik? Dajcie znać w komentarzach!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0